BKM Mutfak'ın bir döneme damga vuran Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ikinci sezonu yeni kadrosuyla ekrana gelmiş ancak aynı başarıyı yakalayamamıştı. Kanal D'den kaldırılan program Star Tv'ye geçti!

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Kanal D'de ekrana gelen ancak reytinglerde düşük seyreden Çok Güzel Hareketler Bunlar programı finalin ardından yeni kanalında ekrana gelecek. 

Yılmaz Erdoğan'ın bir döneme damga vuran Şahin Irmak, Büşra Pekin, Oğuzhan Koç, Eser Yenenler, Bülent Emrah Parlak gibi isimlerin parlamasını sağlayan ÇGBH programı bu sezon yeni kadrosuyla Kanal D'de ekrana geliyordu. Ancak program eski etkisini yaratamadı.

ÇGBH2 düşük reytinglerine rağmen Kanal D' uzunca bir süre sürdü ancak geçtiğimiz günlerde final yaptı. Programın yeni kanalı belli oldu.. Star Tv'de yeni bölümleri ekrana gelecek olan ÇBH2 hangi gün ekranlara gelecek?

Bir süre önce ekrana veda eden ÇGBH2 programı Star TV ekranlarında seyircisiyle buluşmaya dönüyor. Düşük reytinglere rağmen yeni kanal bulan ÇGHB 2 izleyicisi mutlu anacak programın hangi gün olacağı merak konusu oldu. 

Pazartesi Yasak Elma, Üç Kuruş, Alparslan Salı Evlilik Hakkında Her Şey, Babam, Üç Kız Kardeş, Çarşamba Sadakatsiz, Perşembe Camdaki Kız Cuma Arka Sokaklar, Aziz ve Kaderimin Oyunu Cumartesi Güldür Güldür Gönül Dağı, Kardeşlerim Pazar Yargı karşısında ÇGBH 2 hangi gün ayakta kalabilir merak edildi.