Geçtiğimiz günlerde bir lisede yapılan roman kahramanlarının canlandırması şikayeti sonrası bir aynı şekilde benzer Zaytung haberi daha güzide ülkemizde! Kokrunç bir kara cahillik giderek büyüyor giderek etkili oluyor her konuda Twitterda açtıkları onlarca fake hesaplarla! 

Tüm dünyada ilgi ile izlenen kostümlerin ödül aldığı eğlenceli yarışma programı Mask Singer ülkemize Maske Kimsin Sen adıyla uyarlanmıştı. 

Jüri koltuğunda Yasak Elma dizisinin Yıldız'ı Eda Ece, Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen, komedyen Doğu Demirkol ve oyuncu Alican Yücesoy'un yer aldığı sunuculuğunu Tansel Öngel'in yapıtığı Maske Kimsin Sen yarışması uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz bir kalite, sanat ve eğlenceyi getirmişti.

Can Dostum, Benzemez Kimse Sana, Benimle Dans Eder Misin? programlarını hatırlayan Maske Kimsin Sen Twitter denilen klavyesi olanın onlarca fake hesap açıp ağzına sjw, terörist, beyaz türk, orta sınıf, woke gibi kelimeleri sakız eden ortadoğuda reddit özentili her konuda uzman olarak yalan yanlış uydurmasyon hikayelerle yazarak sadece halkı kine sevk ettiği platformun yeni kurbanı Maske Kimsin Sen oldu. 

Maske Kimsin Sen yarışması "çocuklarımız korkuyor" gibi aptalca bir bahane üzerindne bazı bilindik kesimlerce linç ettirildi. Aynı zamanda "Pagan ve satanist ayini" denilerek akıl dışılığının ülke sosyal medya kullanıcı iqsünü gözler önüne serdi.  

Hayatında çocuk tiyatrosu izlememiş çocuk olunca her türlü bahane ile sadaka kültürünü işletmeyi gen edinmiş, yalandan çocuk diyerek her haltı kendine hak görmüş, çocuk üzerinden yalan dolan uyandırarak istismar yapan, kediye köpeğe bile iftiralar atan, 7 yaşında ki çocukların bile kediye köpeğe şiddet uyguladığı, tecavüz ettiği geleceğin Başak'ların katili çocukları yetiştiren, çocuğun eline satır verip kuzuyu diri diri kestirip resmini çekip "boğazlattırdım"  yazanlar çocuk psikolojisi dedi yine! Çocuk yetiştirmeyi en az üç doğurup doğrup sokağa salmak üzerinden politika devşirmek dilendirmek hak hukuk öğretmemek şiddet eğilimli yetiştirmek olan, çocuk bakım parası alıp çocuğunu dayakla öldüren üzerine programdan katilini bulun diye ağlayan, başka bir çocuğu kendi çocuğunu dövdü diye öldüren, 2 yaşındaki bebeklerin aynı yaşta arkadaşını dövdüğü, çocukların başıboş şekilde geri kalmış ülkeler gibi doğurulup sokaklara atıldığı bu nedenle kazaya sebep olduğu, çocuk ihmal suçu nedir bilmeyen, çocukları dilendirip üzerinden para isteyen, çocuk istismarcıları. Hani bunlar hoşlarına gitmeyen olunca "Çocuklar açken, çocuklar ölürken" yazanlar.. Kendileri o sırad yere içer sevişir ürer alışveriş eder.. Düne kadar sokak hayvanları konusunda medeni ülkeler diye yazan adamlar şimdi batı özentiliği yazmaya başladı beklenildiği üzere. Başka çocukları terörist ilan edilip 16 kiloya düşerek öldüğünde anılmasına bile küfredenler yuhlatanlar, hayvana tecavüz işkence eden çcouklara muzurluk yapan evlatlarımız diye yazanlar bu çocuklara laf edenlere çocuk düşmanı yazanlar!

Gerçekten güzel olan her şeye doğaya, hayvanlara, sanata, dansa, tiaytroya, akıla düşman olanlar Twitter denilen yerlerde onlarca fake hesap açıp gündem yarataıp yaratıp korkunç tipler yetiştirerek korkunç kararlar aldırarak ülkeyi kapkaranlık olmaya sürüklemeye devam ediyor! Sadece Taksim işgal edilmedi.. Geçtiğimiz günlerde, mide kaldırmayan işkenceler iftiralar atılan üreme nedeni insanı yetkilileri olan sokak hayvanları için 7-24 şekilde onlarca hesaplar açıp hiç bir uzmanlıkları konuyla alakaları iqleri omurgaları olmadığı halde sdece hastalıklı derecedeki kinleri korkuları nedeniyle yalan dolanla yazdığı ve sonucunda neden sonuç bilmeden sadece boyna öldürme kararını legalleştirmesi ile gelen akıl dışılıkları omurgasızlıklar hasta beyinlilikler devam ediyor.  

Kaç yaş çocuğa tv izletilir? Tvlerde internette şiddet, tecavüz, acıtasyon, dram etkilemiyor ve dans eden şarkı söyleyen kostümler kötü etkiliyor yerseniz.. Eline bıçak verip kuzu kestirmenin önünde kuzu kestirip kanını alnına sürmenin etkilenmediği çlocukları görüyoruz sokakta hayvana neler yaptığını ilerde kadınlara neler yaprığını, trafikte sokakta yan baktın diyerek neler yaptığını..  Medeni ülkede çocuk ihmal suçu olan 0-7 yaş arası bebekleri bile değil evde sokakta bile bir başına bırakan ebevenylik bizde çocuğun başına bir şey geldiğinde acılı ana baba olarak lanse ediliyor..  7 yaşında çocuğun "ben pikaçuyum" diyerek camdan atladığı zekaya sahip olduğunu bu yüzden evde bile yalnız bırakmanın çocuk ihmal suçu olduğunu bilmeyen ana babalık.. Ama aman sorgulamasın kimse en ufak konuda bile linç ederler çocuk düşmanı bile derler utanmadan Sivas'ta diri diri otele koyup yakarlar! Sakallı adamları, inançları doğrultusunda çarşafa girenleri de yasaklayalım mı o zaman ? Neyse salarız bir bakara makara halka gibi salarız bir "çocuklarımız" tweetleri ..