Çocuğu Olan Anne ve Babalara 2 Bankadan Hemen Ödeme Gelecek! Bayram Parası Verilecek. Nakit istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın!!!

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Çocuğu Olan Anne ve Babalara 2 Bankadan Hemen Ödeme Gelecek! Bayram Parası Verilecek. Nakit istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın!!! Acil para ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit kullanacak olan kişilerin, Denizbank ve TEB Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 5000 TL ile 50000 TL arasında onay alacağını söylemek istiyoruz. Başvuru yaparak, sizlerde 36 ay vadeye kadar bayrama kadar verilecek olan bu nakit kampanyasına katılarak, acil ihtiyaçlarınız için para kullanabilirsiniz. 

Anneleri ve babaları, ödenecek olan bu para, özellikle çocuğu okula giden kişiler için önemli bir destek olmaktadır. Denizbank ve TEB Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılacak olan kişilerin banka kredi politikalarına uygun olması, banka kredi puanı yüksek olması ve daha önce bankalardan kredi veya kredi kartı kullanmış olması gerekmektedir. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, 50000 TL kadar almış oldukları bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabiliyor. 

Nakit kullanacak olan kişiler bankalardan başvuru yapmak istiyorlarsa, SMS atabilir veya bankaların internet bankacılığını kullanabilir. Bankaların internet bankacılığı üzerinden başvurularını yaparak, kredi kullanmak isteyen kişiler, hızlı bir şekilde sonuçlarını alabiliyor. 

Denizbank 5000 TL ödeme başvurusu

Denizbank üzerinden değeri 5000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler başvuru yapmak istiyorlarsa SMS atabilir veya Denizbank mobil uygulamasına girerek oturdukları yerden işlem yapabilirler. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek Kredim yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını yazarak 3280 numarasını gönderebilir ve başvuru yapabilirler. Beş dakika içerisinde Kredi sonucu sizlere gelecek ve onaylanan tutar kadar limiti en yakın banka şubesinden kullanabileceksiniz. 

kefilsiz-kredi-3

TEB bankası'ndan 5000 TL ATM üzerinden ödeme

TEB Bankası üzerinden de 5000 TL ödeme almak istiyorsanız t.c. kimlik numaranızı 44 66 numarasını mesaj olarak gönderebilirsiniz. Acil paraya ihtiyacı olan kişilerin her zaman yanında olan bankaların başında gelen TEB Bankası düşük faiz oranları ile 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli Kredi imkanı sağlıyor. Banka internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilir ATM üzerinden onaylanan krediyi kullanabilirsiniz.