94. Oscar Töreni'nde skandal bir an yaşandı! Will Smith eşininn saçıyla dalga geçen Chris Rock'a tokat attı! Chris Rock kimdir? Chris Rock kaç yaşında?

Dün gece Losn Angeles'ta gerçekleşen Oscar Ödül Töreni'nde yine unutulmayan bir an yaşandı! 

En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü alan Will Smith, Oscar Ödül Töreni'nde saçkıran hastalığı nedeniyle saçlarını kazıtmak zorunda kalan eşi Jada'nın saçıyla dalga geçen Chris Rock'a yumruk attı.

Will Smith daha sonra yerine geçti ve Chris Rock'a "Bir daha karımın adını o s.kik ağzına alma!" diye bağırdı. Will Smith dahab sonra ödül konuşmasında heresten özür diledi.

Ödül tarihine geçen bu olay için bir süredir reytingleri düşük olan Oscar Ödül Töreni için bilerek yapılan bir reklam hareketi iddiası öne sürüldü!

Peki Will Smith'in tokat attığ Chris Rock kimdir? Chris Rock nereli? Chris Rock kaç yaşında? Chris Rock ne iş yapıyor? Chris Rock ne dedi?

Chris Rock Kimdir?

7 Şubat 1965 doğumlu olan Amerikalı komedyen aynı zamanda oyuncu, yönetmen, senarist ve yapımcıdır. Annesi işçi ve öğretmen, babası gazete dağıtıcısıydı.

Chris Rock, hayranı olduğu Eddie Murphy tarafından keşfedildi.

1985 yılında New York'ta Catch a Rising Star'da stand up'a başladı ve Eddie Murphy'yle ilk kez Beverly Hills Cop Part 2 filminde rol aldı.

Chris Rock ilk kez 77'nci Akademi Ödüllerinin sunucusu olmuştu ancak US Magazine'ye verdiği bir röportajda Oscarları saçma bulduğunu ve siyahlarında dışlandığını söyledi.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Chris Rock daha önce de 2004 yılındaki Oscar'larda Jude Law için söylediği bir replik Sean Penn'i sinirlendirmişti.