Cep Telefonundan 5030 Numarasına Mesaj Atan Kişilere TC Kimlik Numarasına Göre 75000 TL Ödeme Yapılıyor. Son dakika kampanyası duyurusu yapıldı. İşte detaylar...

Cep Telefonundan 5030 Numarasına Mesaj Atan Kişilere TC Kimlik Numarasına Göre 75000 TL Ödeme Yapılıyor. Cep telefonu üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için qnb Finansbank, yapmış olduğu kampanya ile birlikte vatandaşlara hızlı bir şekilde kredi sonucu imkanı sunuyor. 

Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, Finansbank'ın bu kredi kampanyasına katılabilir ve hemen hızlı birşekilde kredi onayı almanız ile birlikte en yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 50 30 numarasını atmış oldukları mesaj sonrasında kendi kimlik numaraları üzerinden bir sorgulamaya girecek ve bu sorgulama sonrasında kredi onayı alıp alamadıklarını, göreceklerdir. 

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa bu bankanın yapmış olduğu bu kredi kampanyasına katılabilmeleri için banka kredi notunun 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka kredi notu düşük olan vatandaşlar, maalesef kredi onayı alamayacaklardır. Daha önce bu bankadan kredi kullanan ve düzenli ödemeler yapan vatandaşlar ise banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı üzerinden başvurularını gerçekleştirerek yedigün yirmidört saat yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanabilir. 

SMS ile Başvurusu

Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden ücretli bir mesaj atarak, bankadan 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebiliyorsunuz. Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndererek, Finansbank'ın SMS kredi servisine başvuru yapabilir, onaylanan kredinizi de aynı gün içinde en yakın Finansbank şubesinden kimlikle kullanabilirsiniz. 

50 30 numarasına atılan mesaj sonrasında banka kredi değerlendirmesinin kişilerin kimlik numarası üzerinden yapacak ve 75000 TL'ye kadar belirtiden kredi limitlerinden bir tanesini sizler için kullandıracaktır. 

cep-telefonundan-5030-numarasina-mesaj-atan-kisilere-tc-kimlik-numarasina-gore-75000-tl-odeme-y

50000 TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde banka 36 ay vadeye kadar işlem yaparken, banka 50000 TL üzerindeki tüm kredilerde sadece 24 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturma imkanı sizlere sunmaktadır. 

QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına sadece SMS ile değil, bankanın resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yaparak katılabiliyorsunuz. Resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda da kredi onayı alan vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek bu krediye hemen kullanabilir ve hesabı varsa da internet bankacılığı üzerinden kendi hesabına yatırabilir. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi hakkında bilgileri öğrenmek istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilir veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak, tüm kredi kampanyaları ile birlikte faiz oranlarını, buradan öğrenebilirsiniz.