Ekonomi

Cep Telefonu Kullanan Herkes, SMS Atarak 30.000 TL Ödeme Alıyor, Bugün Resmen Başladı

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, 30000 TL‘ye kadar ödeme almak istiyorsanız, Denizbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına hemen katılabilirsiniz. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlara 30000 TL kadar ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek kişilerin banka kredi puanı uygun olması durumunda SMS atmaları durumunda 30000 TL’ye kadar ödeme alabileceği haberi verildi.

Sms ile DenizBank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, cebimde kredi kampanyasına katılacak ve katılmış oldukları bu kredi kampanyasında atmış oldukları mesajda, ücret ödeyecektir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına bu mesajı gönderin. gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde kredi notu sorgulaması yapacak ve kredi puanı 1500 ve üzerinde olan kişiler kredi onay alacaklardır.

Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların ayrıca banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte gelir belgesiz olarak kredi alabileceği haberini vermek istiyoruz. Denizbank, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırmaktadır.

Denizbank hesabı olan kişilere önemli açıklama! 4 gün içinde işlem yapmanız istenmektedir

Denizbank Hesabınız Varsa Dikkat! 10 Gün Süre Verildi, Dikkat Edin

Denizbank kredi kampanyasına katılarak, işlem yapmak isteyen vatandaşlar, kredi şartlarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına 15 dakika içerisinde ödeme yapılmaktadır. Denizbank kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların bireysel müşteri olmasını istemektedir.