Hülya Avşar iş adamı Cemal Güzel ile görüntülendi. Peki Cemal Güzelci kimdir? Cemal Güzelci nereli? Cemal Güzelci kaç yaşında? Cemal Güzelci ne mezunu? Cemal Güzelci serveti ne kadar?

Hülya Avşar iş adamı Cemal Güzelci ile Yeniköy'de bir mekanda görüntülendi. 

Geçtğimiz günlerde muhabirlere "Instagram kullanan, sosyal medyada zaman geçiren erkekler bana göre değil" diyen Hülya Avşar bugün iş adamı Cemal Güzelci ile yeni bir aşka yelken açtığını ilan etmiş oldu. 

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

HÜLYA AVŞAR'I ALNINDAN ÖPTÜ

indir-2

Hülya Avşar ile Cemal Güzelci Yeniköy'de bir mekanda baş başa romantik bir akşam geçirirken görüntülendi. Cemal Güzelci'nin Hülya Avşar'ı alnından öptüğü kareler dikkat çekti.

indir (1)

Peki Cemal Güzelci kimdir? Cemal Güzelci neyin sahibi? Cemal Güzelci kaç yaşında? Cemal Güzelci evli mi? Cemal Güzelci serveti? Cemal Güzelci sosyal medyası? Cemal Güzelci nereli?

Cemal Güzelci Kimdir?

Hakkında pek bir bigli bulunmayan Cemal Güzelci'nin Derlüks Deri Yönetim Kurulu Başkanı olduğu öğrenildi. Cemal Güzelci'nin eski Galatasaray'lı futbolcu Burak Yılmaz ile yakın arkadaş olduğu biliniyor.

SPK İNCELEME BAŞLATMIŞ!

800x1202-dostlariyla-cok-mutlu-1480781393962

Geçtiğimiz günlerde Deras Holding DERHL hisselerinde düşüş sonrası varlığının %70 kaybeden yatırımcılar geçtiğimiz günlerde isyan etmişti.

Cemal Güzelci'nin manipülatif düşüşe rağmen harekete geçmeyişi yatırımcıları kuşkulandırmış ve yüzlerce şikayet ve ihbar sonrası SPK şirketi ayrıntılı inceleme başlatmıştı.