Ekonomi

Cebinde kredi kartı olan kişilere 40000 TL ödeme verileceği doğrulandı! Kimler alacak belli oldu!

Cebinde kredi kartı kullanan vatandaşların nakit ihtiyaçları olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek, kalabilecekleri yeni kredi paketi hazırlandı. Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından hazırlanan bu ihtiyaç kredisi paketinde kredi kartını düzenli olarak kullanan tüm vatandaşlara 40000 TL’ye kadar kredi ödemesi verileceği açıklandı.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından yapılacak olan ihtiyaç kredisi kampanyası başvuruları sonrasında nakit ihtiyacı olan kişilere 36 ay vadeli olarak işlemler yapılarak bu bankalar tarafından kredi verileceği doğrulandı. Akbank ve Yapı Kredi Bankası kredi puanı 1500 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verecek ve onaylanan kayıtlar hesaplarımıza yatırarak, kullanmanıza da olanak sağlayacaktır. Akbank ve Yapı Kredi Bankası, 1500 ve üzerinde kredi puanı olan herkes için yapmış olduğu bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere hemen aynı gün içinde destek ödemesi verecek, onaylanan krediler hesaplarınıza yatırmanıza da olanak sağlayacaktır.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılacak olan kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirecek, kredi almak isteyen vatandaşlar için hemen aynı gün içinde destek ödemeleri hesaplara yatırılarak da kullandırılmaktadır. Akbank ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri bu krediler, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden verilmektedir.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların internet bankacılığı uygulamaları olmaları durumunda kredi başvurularını, şubelere gitmeden de istedikleri zaman yapabilecekleri bir sistem oluşturuldu. Bankaların resmi internet siteleri üzerinden yapacağınız işlemler ile birlikte kredi kullanacak olan kişilerde aynı gün içinde destek ödemelerinden faydalanabilecek ve bu bankalar üzerinden hemen hızlı bir şekilde sizlerde işlemlerinizi yapabileceksiniz.