Ekonomi

Cebinde Akbank kartı olanlar dikkat! Uygun faizlerle ödeme olacak!

Akbank, yapmış olduğu son kampanya ile birlikte nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. Akbank banka üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusunda ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için hızlı bir şekilde kredi ödemeleri yapacağını ve onaylanan kredileri hesaplarına yatıracak kullanacağın açıkladı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu işlemlerde ihtiyaç kredisi ödemeleri 5 dakika içerisinde sizin hesabınıza yatırılmaktadır.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden direkt uygulaması olan Akbank’ın yapmış olduğu uygulamayla birlikte kredi başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kullanabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan başvuru sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verecek veya onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, yine aynı gün içinde kullanıma sunulacaktır.

SMS KREDİ

Sms ile Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, nakit ihtiyacınız olması durumunda kendi cep telefonu numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunu, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi durumunda hemen alabilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden 60 olduğunuz mesajda, kredi onay alırsınız. Aktar, sizlere hemen onay vermektedir.