Cansel Elçin kimdir? Cansel Elçin nereli? Cansel Elçin kaç yaşında? Cansel Elçin hangi dizilerde oynadı? Cansel Elçin sevgilisi kim?

Son olarak Yasak Elma dizisine dahil olan Cansel Elçin kimdir merak edildi. Uzun zamandır ekranlarada yer almayan Cansel Elçin Yasak Elma dizisinin kadrosuna dahil edildi. 

Peki Cansel Elçin kimdir? Cansel Elçin nereli? Cansel Elçin kaç yaşında? Cansel Elçin hangi dizilerde oynadı? Cansel Elçin kiminle evli?

Cansel Elçin Kimdir? 

20 Eylül 1973 tarihinde İzmir Tire'de doğdu. Fransa'da büyümüştür. Türkiye'deki ilk kez Kırık Kanatlar adlı dizi de yer almıştır.

İkinci evliliğini 2020 yılında oyuncu olan Zeynep Tuğçe Bayat ile yaptı.

Cansel Elçin ilk ve orta okulu Paris’te Lycée Racine’de okumuştur. Ekonomi ve sosyal bilimler okuyan Elçin ticaretle uğraştı. Fransa’nın önde gelen tiyatro okullu Ecole Florent’te tiyatro eğitimi aldı.

Ünlü fransız yıldızlar Gérard Depardieu, Sophie Marceau, Isabelle Adjani gibi isimlerin hocalık yaptığı Ecole Florent okulunda Audrey Tautou’yla aynı sınıfta okudu.

Lee Strasberg'in oğlu John Strasberg ile Jack Garfein'den sinema ve tiyatro dersleri alarak okulu dereceyle bitirdi. 

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Senaryosunu ve yönetmenliğini kendisinin yaptığı Kelebek (Papillon) adlı kısa filmi çekti. Uluslarası pek çok tiyatro film ve dizide yer aldı.

Hatırla Sevgili dizisinde Ahmet, Kırık Kanatlar dizisince Cemal ve Gönülçelen dizisinde Murat karakterleriyle tanınmıştır.