Magazin

Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Setine Nasıl Gidilir?

Kısa süre sonra Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacak Canevim dizisi nerede çekiliyor ve nasıl gidilir? Kadrosunda Özgür Çevik ve Biran Damla Yılmaz gibi isimlere yer veren dizinin nerede ve hangi ilçelerde çekildiği ortaya çıktı.

Atv ekranlarına giriş yapma hazırlığı yapan Canevim dizisinin nerede çekildiği merak konusu oldu. Yaz dizisi olarak ekranlara girecek Canevim, Koliba Film imzası Adnan Güler yönetmenliği ve Alp Gezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’nın kalemiyle beklentileri yükseltmiş durumda.

Canevim Oyuncu Kadrosu

Cast içerisinde Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik, Simge Selçuk, Ömrüm Nur Çamçakallı gibi isimlere yer veren dizi senaryosu gereği oldukça renkli bir oyuncu kadrosuna sahip. Dizide Ceylan ile Ömer’in aşkı anlatılacak ve her iki taraf da aşklarında özellikle de aile engelleriyle karşı karşıya gelecekler.

Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizinin sahneleri İstanbul ağırlıklı çekilmektedir. İstanbul’da özellikle de Beykoz’da çekimleri süren Canevim dizisinde diğer ilçelerde de ara sahnelerin çekimi yapılıyor. Beykoz, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunmakta ve Kadıköy ve Üskürdar’dan kalkan birçok dolmuş ile buraya gidilebilmektedir.

250 bini aşkın nüfusa sahip Beykoz, tarihi bir ilçe olarak karşımıza çıkmakta. Beykoz, Osmanlı’nın ilk fethettiği yer olmakla birlikte bölgesinde Anadolu Hisarı’nı, Yuşa Tepesi’ni bulunmaktadır. Farsça kos kelimesi ile bey kelimesinin birleşimi sonucu beykos olmuş ve zaman içerisinde Beykoz’a dönmüştür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı