Kanal 7 Hint dizilerinden biri olan Can Yoldaşım konusu ne? Can Yoldaşım oyuncuları gerçek adları ne? Can Yoldaşım dizisi sonunda ne oluyor? Diya Aur Baati Hum oyuncuları? Diya Aur Baati Hum sonunda ne oluyor?

Hint dizilerini yayınlayan Kanal 7'de şu sıralar Can Yoldaşım dizisi ilgiyle takip ediliyor. Peki Can Yoldaşım orjinal adı ne? Can Yoldaşım oyuncuları kim? Can Yoldaşım karakterlerinin gerçek adları ne? Can Yoldaşım konusu ne? Can Yoldaşım sonunda ne olacak?

Hindistan'ın çok izlenen dizileri arasında yer alan Diya Aur Baati Hum Kanal 7'de Can Yoldaşım adıyla seyirciyle buluşuyor.  

Geçen senelerde Masum adlı Hint dizisiyle adından söz ettiren Kanal 7 bu sene de Can Yoldaşım dizisiyle ilgiyi üzerine çekmeyi başardı.

Can Yoldaşım dizisinde polis olmak ile ev kadını olarak ailesini  bir arada tutmak arasında kalan Sandiya'nın mücadelesi anlatılıyor. Can Yoldaşım dizisinin ilk bölümlerine dünyaca ünlü aktör Amir Khan konuk olmuştu.

Can Yoldaşım Konusu Ne?

Sandiya babasının ve kendi hayali olan polis olmayı çok istemektedir. Bu uğurda çabalayan Sandiya'nın yolu şeker ustası Suraj ile evlenemek zorunda kalarak kesişir.

Sandiya ne kadar eğitimli ve hırslıysa Suraj ise eğitimini ailesine bakmak için yarıda bırakmış bir tatlı ustasıdır.

Sandiya babasını bir terör saldırısında kaybedince polis olma hayalleri yarıda kalır. Sandiya'nın abisi bir an önce kardeşini evlendirip yurt dışına çıkma hayalindedir. Bu nedenle onu Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını tatlıcı Suraj Rathi ile oyuna getirerek evlendirmeye çalışır.

Santos oğlu için uygun bir gelin adayı ararken Ankur yalan söyleyerek ablasının eğitimsiz orta sınıf gelekneklerine uygun biri olduğunu söyleyerek Sandiya'nın Suraj’a uygun bir eş olduğuna ikna eder.

Suraj ailesine karşı Sandiya'yı bir yandan korurken bir yandan da Sandiya'nın eğitimli olmasına karşı kendisini yetersiz hissederek ona uzak davranır.

Can Yoldaşım dizisi hafta içi her gün 15:30'da hafta sonu ise 16:00’da Kanal 7 ekranlarında seyirciyle buluşmaktadır.

Can Yoldaşım dizisinin yönetmeni Sumeet Hukamchand Mittal, senaristleri ise Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri'dir.

Can Yoldaşım Oyuncuları

Anas Rashid - Sooraj

Deepika Singh - Sandhya

Neelu Vaghela - Santos

Kanika Maheshwari - Minakşi (Meenakshi)

Ashok Lokhande - Sooraj'ın babası 

Gautam Gulati 

Karan Goddwani 

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Kunal Khosla 

Varun Jain

Rakesh Kukreti

Urmila Nimbalkar