Kanal 7 Hinti dizisi Can Yoldaşım orjinal adıyla Diya Aur Baati Hum dizisinde Emily karakteri merak edildi. Can Yoldaşım Emily kimdir? Pooja Singh kimdir? Pooja Singh kaç yaşında? Pooja Singh nereli? Pooja Singh evli mi? Can Yoldaşım Emily ve Zakir evleniyor mu?

Kanal 7 Hint dizilerinden biri olan Can Yoldaşım ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor. Can Yoldaşım son bölümlerinden Emily ve Zakir aşkı merak konusu oldu.

Can Yoldaşım dizisinin yayınlanan son bölümünde Zakir, Emily'e olan aşkını Sandiya'ya itiraf etti ve Çavi ile evlenmekten vaz geçti.

Peki Can Yoldaşım Emily ve Zakir evlenecek mi? Can Yoldaşım Emily kimdir? Can Yoldaşım Emily gerçek adı ne? Can Yoldaşım orjinal adıyla Diya Aur Baati Hum dizisinde Emily'nin orjinal adı Emily D'Souza Om Rathi Rathi'dir.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Can Yoldaşım dizisinde Emily karakterini Pooja Singh canlandırmaktadır. 

POOJA SİNGH KİMDİR?

Pooja Singh 8 Ocak 1990 Hindistan Cemşidpur doğumludur. 2017 yıllında Kapil Chattani ile evlenmiştir.  

Pooja Singh verdiği bir röportajda kötü karakterleri oynamak istediğini ancak sürekli olarak yapımcılar tarafından yüzün uygun değil halk seni kötü rolde istemez denildiğini anlattı. Singh, daha sonra aldığı kötü rolleri çoık sevdiğini ve "Ağlamak zorunda kalmıyor ve makyajınızı istediğiniz fgibi yapıyorsunuz bu harika" diyerek anlattı.