Seren Serengil bugün yaptığı paylaşımda Can Tanrıyar davasını yeniden alevlendirdi. 

Seren Serengil bugün yaptığı paylaşımda Can Tanrıyar'ın kendisine dava açtığını açıkladı. Peki neler olmuştu? Can Tanrıyar Seren Serengil ve Petek Dinçöz'e şiddet mi uyguladı? Can Tanrıyar şimdilerde nerede? Can Tanrıyar kimdir? 

Petek Dinçöz evli kaldığı Can Tanrıyar'ın kendisini evlilik sürecine şiddet uyguladığı hakaret ve tehditler ettiğini söylemişti. Can Tanrıyar'da bu sözler üzerine eski eşine dair "Bu kızın akıl hastanesine kapatılması gerekiyor" diyerek iddiaları reddetmişti.

Daha sorna Can Tanrıyar ile Seren Serengil arasında Petek Dinçöz'ün şiddet haberlerini yayınlama arasında tartışma çıkmış ve taraflar davalık olmuştu.

Seren Serengil bugün yaptığı paylaşımda Can Tanrıyar'ın Petek Dinçöz'e şiddet haberlerini yayınladığı için kendisine açtığı davada belegeleri mahkemeye sunduğunu açıkladı. 

Can Tanrıyar Kimdir?

1960 yılında İstanbul’da doğdu. 15 yaşında babasının saunasında çalışmaya başladı. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Türk Milli Hentbol takımında da oynadı.

Milliyet gazetesinde muhabirlikle gazeteciliğe adım attı. Askerliğini yaptıktan sonra Fenerbahçe muhabiri olarak devam etti. Sabah, Güneş, Tan gibi gazetelerde spor merkezinde çalıştı.

Spor yazarı iken futbol ile magazini birleştirme kararı alarak yapımcılık dünyasına adım attı ve Televole'nin mimarı ve yapımcısı olarak bir ilke ve başarıya imza attı. Daha sonra Uçankuş adlı programı yaptı.

Aynı zamanda besteleri bulunan Can Tanrıyar’ın 1988 yılında evlendiği ilk eşi Şafak Demircioğlu’ndan Oğulcan ve Anılcan adında iki oğlu var.

Can Tanrıyar, 2008 yılında Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Şov programında canlı yayında Petek Dinçöz ile evlendi. Çift 2010 yılında olaylı bir şekilde boşandı.