Can Bonomo ve Öykü Karayel haklarında çıkan haberlere isyan etti. Oğulları Roman'ın fotoğraflarının çekilmesini istemeyen bir haberi alıntılayan Can Bonomo sakin kalamadı!

Can Bonomoe ve Öykü Karayel geçtiğimiz günlerde oğulları ile görüntülenmiş gazetecilerin oğulları Roman'ı çekmesinden rahatsız olmuşlardı.

Can Bonomo haklarında çıkan bir habere isyan etti ve yazılan yazıya tepki gösterdi.  

Can Bonomo ve Öykü Karayel geçtiğimiz günlerde oğlları Roman ile objektiflere takılmıştı. Şu sıralar Kaderimin Oyunu dizisinde oynayan Öykü Karayel muhabirlere "Arkadaşlar oğlumu çekmenizi istemiyorum." demişti.

Can Bonomo bu konuda haklarında yazılan bir habere isyan etti.

Star Tv'de yayınlanan Kaderimin Oyunu dizisinde Asiye karakterini canlandıran Öykü Karayel geçtiğimiz günlerde Etiler'de bir AVM'de görüntülendi. Oğlu Roman ile çocuk oyun alanında görüntülenen Karayel muhabirlere, "Arkadaşlar oğlumu çekmenizi istemiyorum." dedi.

Gazeteler bu haberi "Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından oğlu Roman’la boy boy fotoğraflarını paylaşırken böyle istekte bulunması ise şaşırttı" diye yazdı. 

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

"HADİ ELALEMİN ÇOCUĞUNU İZİNSİZ ÖP BAKALIM"

Ünlü şarkıcı Can Bonomo'da olayın gazetelere bu cümlelerle yer almasına isyan etti.

Can Bonomo Twitter hesabından yaptığı paylaşımda haberi alıntıladı ve "İzin almadan çekmeyin. Bunda anlam veremeyecek bir durum yok. Kaldı ki biz oğlumuza sarılıp onu öpüyoruz da. Hadi gel izin almadan öpmeye de kalk bakalım elalemin çocuğunu da gör başına ne işler geliyor. Kısıtlı anlamlandırma yetini de kaybedersin; aklını alırlar insanın." diyerek tepki gösterdi.