Perşembe akşamlarının rekortmen dizisi Camdaki Kız adından söz ettirmeye devam ediyor. Yayınlandığı gün özelinde büyük bir rekabet içerisinde olan Camdaki Kız seyircisini kaptırmamak için çarpıcı isimleri diziye dahil etmeye devam ediyor. Perşembe günleri Barbaroslar ve Bir zamanlar Çukurova dizileri ile hali hazırda bir rekabet içerisinde olan projeye bir rakipte Fox’tan gelmişti. Uyarlama diziler furyasının son örneği olarak ekranlara gelecek  olan Yalancılar ve Mumları dizisi perşembe günleri Camdaki Kız’da yeni bir rakip olacak.

Hayri Karakteri

Bu kapsamda zorlu bir yarışın içerisinde kendinni bulan sevilen dizi kadroya yeni isimler ekleme çalışmalarına hız verdi. Bu çalışmaların sonunun da ise anlaşılan isim Cihangir Ceyhan oldu. Başarılı rolleri ile ekranlarda yer edinen isim şimdi de Camdaki Kız dizisine Hayri karakteri olarak girecek. Ayrıca Hayri karakterinin dizinini hikayesinde de büyük değişimlere yol açacağı  kulislerde konuşulan dedikodular arasında.

Camdaki Kız bu transfer ile beraber yayınlandığı gündeki zorlu yarışta bir adım öne çıkma amacında. Hayri karakteri ile diziye katılan Cihangir Ceyhanın önümüzdeki bölümlerden itibaren diziye dahil olması bekleniyor.

Son Dönemin Başarılı İsmi

İlk olarak YouTube dizisi olan Sıfır 1 Adana’da rol alan Ceyhan, buradaki başarılı performansı ile hem tv yapımcılarının dikkatini çekmiş hem de kendine has tarzı ve samimiyeti ile hatırı sayılır bir hayran kitlesine kavuşmuştu. Kendisi de Adana doğumlu olan oyuncu oynadığı dizide de Adana’nın arka sokaklarındaki suç şebekelerine kendi tarzları ile savaş açan bir ekibin içerisinde CİO karakterini  canlandırmıştı.

camdaki-kiz-hayri

Ardından TV ekranlarına transfer olan isim, yıllarca başarılı bir şekilde ekranlarda zirve oynayan Çukur dizisinde boy gösterdi. Burada da başarılı bulunan ve olumlu eleştiriler alarak göz dolduran oyuncu daha sonra kariyerinde ilk kez bir TV dizisinde başrol olarak Alev Alev dizisinde rol aldı.

Hayranları Heyecanlı

Şimdi Camdaki Kız dizisinde rol alacak potansiyelli ismin hayranları bu haberi sevinçle karşıladı. Bu projede ki performansının nasıl olacağı merak konusu olsa da sevenleri oyuncudan emin. Burada da başarılı olması halinde kariyer olarak önünün açıldığı da iddialar arasında.