Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız final mi yapacak söylentileri son buluyor! Dizi için karar verildi! Camdaki Kız final mi yapacak yoksa yeni sezonda devam edecek mi?

Kanal d'nin geçen sezona damga vuran reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız için final söylentileri bir karara bağlanmak üzere.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eser uyarlaması olan Camdaki Kız geçtiğimiz sezon büyük sükse yapmış ve reyting rekorları kırmıştı. Ancak sezon arası sonrası dizide senaryo tıkanıklığı yaşanmış ve yeni gelen diziler de iddialı yapımlar olunca dizi kan kaybetmiş ve reytinglerde her hafta giderek daha da düşmüştü.

Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şeirf Erol, Feyyaz Şerifoğlu, Cihangir Ceyhan gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinden final haberlerine dair yeni gelişmeler yaşandı.

Perşembe akşamları özellikle FOX TV'de Mahkum dizisinin büyük bir çıkış ile başlaması Camdaki Kız için final çanlarının çalmasına sebep olmuştu.

6139bb1b86b2440ce848e77e

Geçtiğimiz günlerde Camdaki Kız ekibi eğlence çıkışı sonrası muhabirlerin final sorularına kaçamak yanıt vermiş ve "düzeleceğiz inşallah" diyerek esprili bir şekilde final söyelntilerini doğrulamışlardı.

Neyse ki dizi geçtiğimiz hafta sürpriz bir çıkışla reytinglerde eski oranlarını kavuştu ancak bu gidişat bir haftalık mıydı yoksa devamı gelecek mi merak konusu olmuştu.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Kanal ve dizinin yapım şirketi Camdaki Kız için final mi devam mı kararını konuşmaya başlamıştı. Dizinin buv sezon devam edip etmeyeceğine dair gelecek haftanın reytinglerine odaklanacağı öğrenilmişti. Dizi bu hafta da iyi bir oran yakalarsa final söylentilerini bir süre daha erteleyebilecek hatta gelecek sezon için devam bileti alabilecek.