Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinde Nalan'ın babası kim? Nalan'ın annesi Sema'ya kim tecavüz etti? Ensest senaryosundaki akrabayı kim hangi oyuncu oynayacak?

Başrollerinde Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisine yeni oyuncu sürprizi!

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eser uyarlaması Camdaki Kız yayınlanan son bölümünde Nalan'ın babası Adil Bey Nalan'a tüm gerçekleri söylerken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Diziden ayrılan Şerif Erol yerine hangi oyuncu diziye dahil olacak? 

Camdaki Kız eser uyarlamasında Nalan'ın annesi Sema bir akrabasıyla ensest bir tecavüze uğrar ve Nalan'a hamile kalır. Bu olay sonrası Nalan'ın anneannesi ve dedesi Nalan'a onun kendi kızları olduğu yalanını söyler. 

Camdaki Kız dizisinde Adil tüm gerçekleri Nalan'a anlatacakken kalp krizi geçirecek. Camdaki Kız dizisinin son bölümünde Nalan'ın annesine tecavüz eden Nalan'ın babasının elini kolunu sallayarak dışarda gezdiği vurgusu yapıldı.

Yani Nalan'ın babasının ilerleyen bölümlerde diziye girmesi bekleniyor. Peki Nalan'ın babasına kim hangi oyuncu hayat verecek?  

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Camdaki Kız dizisine hangi oyuncunun girerek Nalan'ın babasına hayat vereceği merak konusu. Ekranlarda bu ensest tecavüz olayını nasıl gösterileceği ise bir başka merak konusu. Konu şimdiden tepki görmeye başladı bile. Peki Nalan'ın babası gerçekten birinci dereceden akrabası gibi mi verilecek? Durum böyle olursa olay normalleştirme gibi kabul edileceği için tepki görmesi muhtemel olacaktır.