Başrollerinde Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Nur Sürer, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu gibi isimlerin yer aldığı geçen sezonun en çok konuşulan dizisi Camdaki Kız dün akşam reytinglerde düşüş yaşadı. 

Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlaması olan Camdaki Kız bu sezonda ilk başlarda reytinglerde rekor kırmış ancak daha sonra senaryoa tıkanmış, heyecan düşmüştü. Tamda bu sırada Fox Tv'nin iddialı yeni dizisi Mahkum ekrana merhaba geldi.

Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun başrolüden yer aldığı kadrosunda Melike İpek Yalova, Seray Kaya'nın yer aldığı Güney Kore uyarlaması Mahkum dizisi heyecanlı ve farklı hikayesi ile seyirciyi çekmeyi başardı. Mahkum dizisi ilk bölümü Salı yayınlaşmış daha sonra kendi günü Perşembe'dn devam etmişti.

Mahkum dizisi Camdaki Kız karşısında ne yapacak diye beklerken reytingler belli oldu. 23 Aralık 2021 Perşembe reyting sonuçlarında birinci kim oldu? ATV'de Bir Zamanlar Çukurova, Kanal D'de Camdaki Kız ve Fox Tv'de Mahkum dizisi reying savaşında yüzü gülen kim oldu.

ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova dizisinde de büyük sürpriz yaşandı! Bu sezon neredeyse tüm oyuncuları değişen Bir Zamanlar Çukurova Total'de birinciliğe yükselerek şaşırttı.

İşte 23 Aralık 2021 reyting sonuçları;

screenshot-2-1z2e_61c5787db0829 (1)