Camdaki Kız dizisine yeni oyuncu dahil oldu. Cana'nın babası Haluk Atasoy kimdir? Camdaki Kız Haluk gerçek adı ne? Erhan Yazıcıoğlu kimdir? Erhan Yazıcıoğlu nereli? Erhan Yazıcıoğlu kaç yaşında? Erhan Yazıcıoğlu hangi dizilerde oynadı? Erhan Yazıcıoğlu kiminle evli?

Kanal d'nin sevilen dizisi Camdaki Kız bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde kadrosunu genişletmeye devam ediyor. 

Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisine yeni karakter dahil oldu. Camdaki Kız dizisine Cana'nın merak edilen babası Haluk geldi. 

Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer, Tamer Levent gibi oyuncuların yer aldığı geçen sezonun en çok konuşulan yapımı olan Camdaki Kız dizisine usta oyuncu Erhan Yazıcıoğlu dahil oldu.

Camdaki Kız Cana babası Haluk ile karşı karşıya geliyor. Peki kim bu Haluk Atasoy? Camdaki Kız Haluk gerçek adı ne? 

Camdaki Kız dizisine Cana'nın babası Haluk Atasoy karakterini Erhan Yazıcıoğlu canlandıracak. 

Erhan Yazıcıoğlu kimdir? Erhan Yazıcıoğlu nereli? Erhan Yazıcıoğlu kaç yaşında? Erhan Yazıcıoğlu hangi dizilerde rol aldı?

Erhan Yazıcıoğlu Kimdir?

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

9 Temmuz 1951 doğumlu. 70 yaşında olan usta oyuncu babasının karşı çıkmasına rağmen 17 yaşında İstanbul Şehir Tiyatrolarına figüran olarka girdi. Seç Bakalım adli tv programı ile tanındı. Yeter Anne ve Şemsi Paşa Pasajı gibi dizilerde rol aldı.  Triod kanserine yakalandı ve ses tellerinden birini kaybetti. Daha sonra mide ve ince bağırsağın da tümör nüksetti ve tedavi gördü. 2019 yılında hayatını Fikrim Firarda adlı tek kişilik gösteriyle esprili bir dille anlattı.