Camdaki Kız dizisinde Feride karakterine hayat veren usta sanatçı Nur Sürer son zamanların linç edilen ismi Gülşen için sözleri ile gündem oldu!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız 'da Feride karakterine hayat veren usta sanatçı Nur Sürer açtı ağzını yumdu gözünü..

Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Feyyaz Şerifoğlu, Şerif Erol, Tamer Levent gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinin Feride'si Nur Sürer açtı ağzını yumdu gözünü.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Camdaki Kız dizisinde Feride karakteriyle çok konuşulan Nur Sürer son dönemin eleştirilern ismi Gülşen'i linç edenler için konuştu.

Youtube’da yayınlanan "Yeniden Tv" adlı programa konuk olan Camdaki Kız dizisinin Feride Hanım'ı Nur Sürer, Gülşen’in sahne kıyafetlerini ve şovlarını eleştirenlerle ilgili "Sanane! Nasıl isterse giyinir! Sana mı hesap verecek Sen kimsin bir defa" dedi.

Nur Sürer konuşmasında "Gülşen mesele. Ya sanane! Nasıl isterse giyinir! Sana mı hesap verecek? Sen kimsin bir defa!  'E kocası var' olabilir? Ben hep şey diyorum şu yaşımda iyi bir senaryo gelsin kendimden genç birine aşıksam ne bileyim çırçılçıplak gözükceksem senaryoya inanırsam oynarım yani. Ama tabi belli bir yaştan sonra bizim ülkede belli roller senaryolar işte birinin annesi kocası ölmüş kadın işte evde kalmış hala öyle şeyler.." diyerek cesur konuşmasıyla alkış aldı.