Camdaki Kız dizisinin usta oyuncusu Nur Sürer dizide Feride karakteri ile yaşlı ve ve despot bir karakter çiziyor. Usta oyuncu ekiple gittiği partide izleyenlerin alışılmadık görüntüsüyle izleyenleri şaşırttı

Usta sanatçı Nur Sürer Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Feride karakteri ile büyük bir beğeni topluyor.

Camdaki Kız Feride rolü daha şimdiden Türk dizi tarihine adıni yazdırdı. Dizide kızına işkenceler çektiren muhafazakar ve despot yüzü gülmez anne rolunde yer alan Nur Sürer ekiple birlikte eğlendi.

WhatsApp Image 2022-04-05 at 11.31.42

Camdaki Kız dizisinde asık ve sert suratına alıştığımız Nur Sürer rol arkadaşı Enis Arıkan 'ın paylaştığı Instagram hikayelerinde oldukça neşeli halleriyle içleri ısıttı.

Nur Sürer'in dans ettigi görüntüler sosyal medyada hayranlar tarafından oldukça beğenildi.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

WhatsApp Image 2022-04-05 at 11.31.42 (1)

Enis Arıkan Camdaki Kız dizisi ekibi ile ünlü popçu Gülşen'in şarkısı arka planında aralarında Enis Arıkan, Devrim Yakut, Cihangir Ceyhan, Nur Sürer, Tamer Levent, Hande Ataizi gibi isimlerin bulunduğu kareyi paylaştı. Nur Sürer'in neşeli halleri gündem oldu.

WhatsApp Image 2022-04-05 at 11.31.42 (3)

Özellikle Nur Sürer'in neşeli halleri gülen yüzü sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu.