Camdaki Kız dizisi dün akşamki bölümünde senaryo sıkıntısını gözle görülür şekilde hissettirdi. Diziyi açanlar ardı ardına klip izledi. Özellikle Rafet Koroğlu'nun eski aşk hikayesinin uzun ve bol klipli tutulması izleyiciyi bir hayli sıktı..

Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer, Tamer Levent gibi oyuncuların yer aldığı Camdaki Kız dizisi dün akşam reytinglerde kayıp yaşayacağı sinyallerini verdi. 

Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde dün akşam bol klip sahneleri yer aldı. Senaryo tıkanıklığı yaşadığı bilinen Camdaki Kız dizisinde final çanları çalıyor. 

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Dizide dun akşam özellikle Rafet Koroğlu'nun eski aşk hikayesi izleyenleri bir hayali sıktı. Camdaki Kız böylelikle Perşembe akşamları Fox Tv'nin yeni dizisi Mahkum karşısında adeta iyi bir koz vermiş oldu. Rakip kanalda oldukça heyecanlı yeni bir dizi sürerken Camdaki Kız dizisinde yapılan bu hatalar finali getirebilir. 

Geçtiğimiz günlerde de oyuncular final söylentileri için düzeleceğiz inşallah diyetek esprili bir yanıt vermişti. Ancak senaryoda tıkanıklığın hala sürdüğü ve diziniyi uzatmak için kliplerin yerleştirildiği görülüyor. İlk sezonda adından soz ettiren Camdaki Kız dizisinin bu sezon reyting kaybı yeni sezon bileti alamayacağının habercisi..  Camdaki Kız dizisinde heyecan dolu yeni bölümler gelmediği takdirde işi çok zor görünüyor. Seyircinin tepki gösterdiği bir diğer konuda Nalan'ın Sedat'ın kendisini aldattığına hala inanaması..

Camdaki Kız dizisine geçtiğimiz haftalarda Yüsra Geyik dahil edilmis ancak genç oyuncunun fazla ön plana çıkarılması diğer oyuncuları rahatsız etmişti. Bunun uzerine Geyik diziden gönderilmişti. Bu iddialar için genç oyuncu "Olabilir mi öyle bir şey estağfurullah" diyerek yanıt vermişti.