Camdaki Kız dizisinde Feride'nin Nalan'a giydirdiği korse yeniden ortalığı salladı! Burcu Bircik'in giydiği korseye rekor fiyat!

Başrollerinde Burcu Biricik, Enis Arıkan, Nur Sürer, Hande Ataizi, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizi yeni bölüm fragmanı ile sosyal medyayı salladı.

0x0-camdaki-kizin-tuyleri-diken-diken-eden-buyuk-gizemi-gorundugu-gibi-masumane-degil-sir-perdesi-aralandi-nalanin-korsesi-1632400584775

Geçen sezonun en çok konuşulan dizi olan Camdaki Kız yayınlandığı ilk bölümlerle rekotr reytingler almıştı. İkinci sezonda vitesi düşen Camdaki Kız dizisinde korse yeniden orataya çıkartılarak reytinglerin yeniden arttırılması bekleniyor.

Camdaki-Kiz-korse-ne-anlama-geliyor-Nalan-neden-korse-giyiyor-1

Camdaki Kız dizisinde kocaman yetişkin kızına korse giydiren despot anne olayı büyük ilgi görmüştü. Nalan'ın korsesi sosyal medyada günlerde gümdem olmuş pek çok espri yapılmış ve capslere konu olmuştu. 

607931495542851b78c58fe6

Camdaki Kız yeni bölümünde korse yeniden ortaya çıktı. Nalan ile Hayri'nin yakınlaşmasını gören Feride korseyi yeniden eline aldı. Nalan ile şoför Hayri'nin ele ele fotoğrafları magazinciler tarafından çekildi ve o fotoğraflar Cana'nın eline geçti. Cana hemen Feride'ye o fotoğrafları gösterdi ve ayağını denk almasını söyledi. Feride bunu üzerine korseyi yeniden ortaya çıkardı. Fragmanda artık evli bir kadın olan kızı Nalan'ı döven ve yeniden korseyi giydiren Feride gündem oldu. 

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

kanal-d-camdaki-kizi-bekaret-testi-SPhg_cover

Camdaki Kız dizisinde yeniden korse muhabbeti yapılması sosyal medyada gündem olduş. Kullanıcılar dizide kullanılan ve Burcu Bircik'in giydiği korse için fiyat biçti. Dizi sonrası açıka arttırılmaya konsa satılır diyen kullanıcılar gerçekten korse moda oldu şu an pek çok kişi korse siparişi verdi yorumunda bulundu.