Camdaki kız dizisi son zamanların en çok sevilen ve beğenilen yapımlarından birisi oldu. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkıyor.

Dizide Sedat karakterine can veren Feyyaz Şerifoğlu’nun heyecanlı görünmesi sebebiyle farklı iddialar gündeme geldi. Feyyaz Şerifoğlu dizide canlandırmış olduğu Sedat karakterini terk mi ediyor. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi yeni sezonda büyük bir başarı yakaladı ve izleyici ile buluştu. Yeni sezonda dizi ilk bölümü ile yoğun ilgi gördü. 

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

60c24b9e86b2441e14f08bc8

Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu başrolü paylaşıyor. Karakter için sönük kaldığı düşünülen Feyyaz Şerifoğlu’nun performansı eleştiriliyor. Aslında dizinin ilk sezonu için de onun yerine daha değişik bir ismin gündeme gelmişti. Dizinin set çalışmalarına pürdikkat devam ediliyor. Yoğun bir tempoda dizi çekimleri sürüyor. 

Her daim yoğun bir  çalışmanın içinde olduklarını belirten Feyyaz Şerifoğlu Camdaki Kız dizisinin yeni sezonunda gündemin ilk sırasında olduğu için de büyük bir mutluluk yaşadıklarını söyledi. Dizi setinde yaşananların sete aktarılması ile ilgili de ilginç bulundu ve oyuncu değişikliği yaşanıp yaşanmayacağı merak ediliyor. 

Enis Arıkan Koronavirüse Yakalanmıştı

Camdaki Kız dizisinin en önemli karakterlerinden biri olan Enis Arıkan yayın gününde setten yeni görüntüleri paylaştı. Camdaki Kız dizisi oyuncularının yeni sezonda heyecanlı olduğunu belirten Arıkan fenomen gibi durmadan paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor ve ard arda paylaşımlarla dikkat çekiyor. Dizi ile ilgili asıl bomba dün akşam ortaya çıktı. Bazı sahnelerde etkisiz kaldığı düşünülen Feyyaz Şerifoğlu yerine bambaşka bir isim düşünülüyor. Kulislerde dolaşan konu bu. Diziye yeni katılacak isim merak ediliyor. Aşkın Tarifi dizisinin final yapmasının ardından boşa çıkan Kadir Doğulu'nun bir ara Camdaki Kız ekibi ile görüşme yaptığı ancak oyuncunun karar verememesi üzerine işi askıya aldığı belirtilmişti. Önümüzdeki dönemde Hayri karakteriyle diziye Cihangir Ceyhan'ın da dahil olması bekleniyor. Sedat'ın ortalardan kaçıp kaybolacağı senaryosu üzerine Doğulu'nun teklifi geri çevirdiği bilgisi de konuşulanlar arasında yer alıyor.