Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlaması olan Camdaki Kız dizisinde üzücü gelişmeler yaşandı. 

Başrollerinde Burcu Biricik, Enis Arıkan, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Hande Ataizi gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinde Hayri ile Nalan dönemi başlıyor! Mahkum dizisinin güçlü bir rakiip olarak geldiği Camdaki Kız dizisinde senaryo sıkıntısı yaşanıyordu. Yeni gelen bilgilere göre bir ayrılık haber de geldi.

Camdaki Kız dizisi bu sezon 10!lu reytingleri bulan ilk dizi olmuştu. Ancak dizi son bölümlerde senaryo tıkanıklığına girmiş üzerine de Mahkum dizisinin rakip gelmesiyle reyting kaybı yaşamıştı. Dizde yeni bir dönemin başlayacağı öğrenildi.

Camdaki Kız dizisnde Enis Arıkan'ın hayat verdiği Muzo'nun son bölümleri olacak. Dizide son bölümlerde Muzo'nun rolü azalmış daha sonra ise Muzo'nun sevgilisi hikayesi ile yeniden arttırılmıştı. Ancak gelen bilgilere göre Enis Arıkan diziden ayrılıyor.

Camdaki Kız dizisinda Nalan ve Hayri dönemi başlıyor!

Dizide geçen sezon herkes Hayri'yi merak etmişti. Kitapta Nalan ile aşk yaşayan Hayri'nin rolü son bölümlerde düşürülmüştü. Herkes Nalan ile Hayri aşkı yaşanmaaycak mı diye beklerken senaryonun oraya yönlenceği ortaya çıktı. 

Camdaki Kız dizisinde Cihangir Ceyhan'ın canlandırıdğı Hayri karkateri nihayet Nalan ile yakınlaşmaya başlayacak. Şimdiye kadar oldukça iyi adam şeklinde izldediğimiz Hayri'nin hiç bilinmedik yönleri ortaya çıkacak ve  seyirci heyecanı yeniden kazanılmaya çalışılacak. Bakalım Camdaki Kız yeni senaryosu ile Mahkum dizisine kaptırdığı reytingleri toplayabilecek mi?