Kanal D'nin Gülseren Budayıcıoğlu roman uyarlaması olan Camdaki Kız yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak mı?

Başrollerinde Burcu Biricik, Enis Arıkan, Nur Sürer, Hande Ataizi, Devrim Yakut gibi isimlerin yer aldığı reyting rekorları kıran dizisi Perşembe akşamlarının dizisi Camdaki Kız 6 Ocak Perşembe günü yayın akışında neden yer almıyor?

Perşembe akşamlarının zirve dizisi iken Fox Tv'de Mahkum'un başlamasıyla reytingleri düşen Camdaki Kız'dan kötü haberler devam ediyor. Önce reytingleri düşen ardından da zirvedeki yerinden olan Camdaki Kız dizisinde senaryo tıkanıklığı devam ediyor. Dizide geçtiğimiz sezon Hayri büyük merak uyandırmıştıi. Ancak yeni bölümlerde Hayri karakteri adeta geri plana itildi tüm meraklar beklentiler unutturuldu. Hayri ve Nalan'ın beklenen problemli aşkı başlamadı. İlk zamanlardaki patlama yaratması beklenen Hayri basit bir figürana dönüştürüldü.

Camdaki Kız'da reyting düşmesi devam ederken bu akşam yeni bölüm de yayın akışında yer almadı. Camdaki Kız 6 Ocak 2022 Perşembe yayın gününde yer almadı. Camdaki Kız neden bu akşam yeni bölümü yok?

Camdaki Kız dizisi yeni bölüm yılbaşı arası nedeniyle bu hafta yer almıyor. Kanal D 6 Ocak yayın akışında yabancı film Doktor Strange yer alıyor.

Peki Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman?

Camdaki Kız yeni bölümünün 13 Ocak 2022 Perşembe akşamı yayınlanması bekleniyor. Rakibi Mahkum ise 2 hafta ara veriyor. Camdaki Kız bu boşluğu iyi değerlendirerek eski reytinglerini yakalayacak mı yoksa bu düşüş devam mı edecek merakla bekliyor olacağız.