Bayram öncesinde vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalar kredi yarışı içerisine girdiler. Bu süreçte bayram öncesinde ortaya çıkan rekabet ortamı sonrasında müşterileri yakından ilgilendiren yeni kredi fırsatları oluşturulmaya devam ediyor. Bankaların müşteri portföyünü geliştirebilmek için ve eski müşterilerine hesaplı yeni krediler verebilmek için birtakım kredi fırsatları sunulacak. 

Vakıfbank yeni bayram kredi kampanyası ile birlikte çalışanları oldukça etkileyecek detayları açıkladı. Kolaylıkla SMS ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilmek için fırsatlar da sunuluyor. 

VAKIFBANK TÜM ÇALIŞANLARA KREDİ VERECEK

9-8

Vakıfbank bayram öncesinde hazırlamış olduğu krediyi kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emeklilere özel olarak hazırlandı. Çeşitli nakit ihtiyaçlarının karşılanması için sunulan bir kredi paketi olduğu ifade ediliyor. 

125 bin liraya kadar ihtiyaç doğrultusunda verilecek kredinin 36 ay vadeli olarak sunulacağı ifade edildi. Faiz oranı ise yüzde 1.51 olarak açıklandı. 

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank sunduğu bayram kredisini farklı kanallardan vermeye devam ediyor. Banka müşterileri kendi şifreleri ile internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden işlem yapabilirler. Bununla birlikte hızlı sonuç alabilmek isteyenler için SMS başvurusu da bulunmaktadır. 

SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin kredi, kimlik numarası ve aylık gelirle birlikte mesaj halinde 5724'e mesaj göndermeleri gerekmektedir. Yarım saat içerisinde yapılan değerlendirmenin ardından kredi başvurusuna yanıt gelecektir. Olumlu değerlendirilmesi halinde ise banka şubesine giderek gerekli protokolü doldurmak ve parayı almak gerekmektedir. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.51 seviyelerinden başlarken aynı zamanda müşterinin değerlendirmelerde kredi puanı için de son derece önemlidir.