Çalışan Kişilere 10.000 TL Ödeme Bayrama Kadar Yapılacak! Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, 10000 TL'ye kadar ödeme alabilecekler.

Çalışan Kişilere 10.000 TL Ödeme Bayrama Kadar Yapılacak! Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, 10000 TL'ye kadar ödeme alabilecekler. On bin TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar, sigortalı olarak çalışıyorlar ise 36 ay vadeye kadar kamu bankaları üzerinden nakit ödemesi alabilecek. Acil ihtiyacınız için kullanabileceğiniz bu krediyi, bayrama kadar verilecek ve ödemeleri Kurban Bayramı sonunda yapılacak. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek banka üzerinden 10000 TL net ödeme alabilir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden verilecek olan bu ödemelerde banka şartlarına uygun olan vatandaşların hemen ödeme alabileceği haberi geldi. Kamu bankaları üzerinden başlatılan bu kampanyalara katılacak kişilerin banka hesapları olması durumunda, şubelere gitmeden de hesaplarına para ödemesi alabilecek. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden 10 bin tl başvuru nasıl yapılır?

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, başvuru hemen gerçekleştirebiliyor. Banka şubesinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, işlem yapacak olan kişiler nakit kredi kullanabilecektir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar kredi kullanmak istiyorlarsa onbin tele başvursun hemen yapabiliyor. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar, kredi almak istiyorlarsa, bankanın internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formunu doldurabilirler. çok daha acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilir. 

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Ptt üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, 10000 TL'ye kadar nakit kredi başvurusu için sms satabilirsiniz ve SMS ile başvuru yapmak için kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına gönderin.