Çakallarla Dans film serisi dizi mi oluyor? Yakın tarih türk sinemasının sevilen komedi filmlerinden Çakallarla Dans filmi dizi oluyor. Çakallar Dans hangi kanalda yayınlanacak dijital platformda mı yayınlanacak? Aynı kadro mu toplanacak işte tüm detaylar!

Başrollerinde İlker Ayrık, Şevket Çoruk, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Hakan Bilgin, Didem Balçın gibi oyuncuların yer aldığı Çakallarla Dans film serisi dizi oluyor! 

İlk filmi oldukça beğenilince 5 serisi çekilen Çakallarla Dans geri dönüyor! İlk filmi 2010 yılında çekilen yönetmen koltuğunda Murat Şeker'in oturduğu Çakallarla Dans severlere müjdeli haber geldi. Hastasız Dede kalıbının dillere sokan Muhasebeci Gökhan, Del Piero Hikmet, Kayınço Gökhan gibi karakteriyle izleyenlerle arasında bağ kuran filmden yeni gelişmeler var.,

Çakallarla Dans, Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede, Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı, Çakallarla Dans 4 ve 2018 yılında son filmi Çakallarla Dans 5 olarak çekilen serinin 6. filmi beklenirken dizi haberi geldi. 

3119400_810x458

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Çakallarla Dans son filminden 4 sene sonra bu sefer beyaz perdeye değil televizyona gelmeye hazırlanıyor. Kulislede dolanan bilgilere göre filmin dijital bir platform için mini bir dizi olarak çekileceği ve sansürsüz bir şekilde seyirciyle buluşacağı iddia ediliyor. 

Çakallarla Dans serisi kırdığı hasılat rekorlarıyla çok konuşulmuştu. Senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi'nin yazdığı film serisinin dizi versiyonu şimdiden merak konusu oldu. Dizinin hangi paltformda yayınlanacağına dair bilgi yer almasa da görüşmelerin sürdüğü konuşuluyor.

ÇAKALLARDA DANS KONUSU  

Çakallarlan Dans filminde mahalle futbolu oynayan kendi halindeki bir gurp arkadaşın kısa yoldan köşeyi dönme planlarından kendilerini çakal olarak görüp çakalların dünyasının ortasına atması anlatılmakatdır. Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet paraya düşkün karısının ve kısa yoldan zengin olmaya çalışan arkadaşlarının gazına gelerek şirketin parasını kendi üzerine geçirir. Ancak çakallarla dans etmek isteyen bu saflar kendilerini büyük bir maceranın içinde bulacaklardır.