Aslı Bekiroğlu'nun sevgilisi Çağrı Telkıvıran kimdir? Çağrı Telkıvıran nereli? Çağrı Telkıvıran kaç yaşında? Çağrı Telkıvıran ne mezunu?

Başarılı oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun sevgilisi Çağrı Telkıvıran kimdir merak konusu oldu.

Aslı Bekiroğlu ile sevgilisi Çağrı Telkıvıran arasıdna ayrılık rüzgarları esti. Çağrı Telkıvıran Instagram hesabından Aslı Bekiroğlu'nu sildi. Aslı Bekiroğlu ise hala takipte görünüyor.

Maske Kimsin Sen yarışmasında Ördek kostümü ile büyük bir sempati kazanan Aslı Bekiroğlu ile sevgilisi Çağrı Telkıvıran neden ayrıldı..

Çağrı Telkıvıran ile Aslı Bekiroğlu Neden Ayrıldı?

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

İddialara göre Aslı Bekiroğlu aynı yarışmada yer alan Kubilay Aka ile yakınlaştı. Çağrı Telkıvıran'da Aslı Bekiroğlu'nun el ele görüntülerini gördülten sonra sosyal medya hesabından Bekiroğlu ile fotoğraflarını sildi ve takipten çıktı. 

Ancak o görüntülerde bir şey olmadığı Bekiroğlu'nun Aka'nı koluna girerek yürüdüğü önde de Burcu Özberk ile yarışmanın jürisi Alican Yücesoy'un yürüdüğü görüntüleri çekeninde Doğu Demirkol olduğu eğlenceli arkadaşça anlar olduğu görülüyor.

Çağrı Telkıvıran kimdir? Çağrı Telkıvıran nereli? Çağrı Telkıvıran kaç yaşında? Çağrı Telkıvıran ne mezunu?

Peki Çağrı Telkıvıran kimdir?

Çağrı Telkıvıran ünlü isimlerle çalışmaktadır. Aranjörlük yapan Çağrı Telkıvıran bugüne kadar Oğuzhan Koç, Berkay, Zeynep Bastık, Murat Dalkılıç gibi isimlerle çalışmaktadır.