Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Süslü Korkuluk dizisinin cast çalışmaları hız kazandı!

Geçtiğimiz günlerde tanıtım filmi yayınlanan ve Çağatay Ulusoy'un yeni imajı ile görüntülenmesiyle partner kim olacak tartışmaları başlamıştı. Ve o merak giderildi.

Son olarak dijital bir platformda yayınlanan Yeşilçam dizisinde yer alan Çağatay Ulusoy ekranlara TV8 kanalında Süslü Korkuluk dizisiyle dönüyor. 

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un partneri de son dönemin parlayan ismi Alina Boz oldu. Peki Süslü Korkuluk dizisinin konusu ne? Süslü Korkuluk oyuncuları kim?

Süslü Korkuluk dizisinin yayınlanan ilk tanıtımında Çağatay Ulusoy'un bir dikiş makinasında oturduğu görülüyor. Daha sonra Ulusoy tarla korkuluğu için bir giysi diktiği görülüyor. 

Süslü Korkuluk dizisinin konusu ile iligli olarak henüz net bir bilgi yer almıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna dair de çalışmalar sürüyor. 

Alina Boz ve Çağatay Ulusoy partner uyumluluğu şimdiden merak konusu oldu. Alina Boz son olarak Maraşlı dizisinde Burak Deniz ile partner olmuş ve çiftin uyumu çok beğenilmişti.