5 Ocak 1970, Ankara doğumlu başarılı tiyatrocu ve oyuncu efsane isim Erdal Beşikçioğlu’nun Covid olduğu haberleri hayranlarını tedirgin etmeye yetti.

Erdal Beşikçioğlu’nun Farah Zeynep Abdullah ile başrollerini paylaştığı yeni projesi Bergen film çekimlerine de bu haberle ara verildi.  

1558127670039-untitled-1

Acıların kadını lakabıyla tanınan Bergen filminin talihsizlikleri de bitmiyor. İlk önce Koronavirüs pandemisi nedeniyle defalarca çekimleri ertelenen Bergen filmi, sonrasında ise çekimlerinin başlayacağı dönemde başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah virüse yakalanması ile sekteye uğramıştı.

Filmin umuyoruz ki son talihsizliği ile covid olan Erdal Beşikçioğlu Bergen filminde, Bergen’in (Farah Zeynep Abdullah) katili eski kocası rolünü canlandırıyor olacak.

16x9_behzat-c-1-1561407333

Gönüllere Behzat Ç. İle ayrı bir taht kuran usta isim Erdal Beşikçioğlu’nun rol aldığı ve yönettiği sayısız başarılı tiyatro oyununun yanı sıra ustanın rol aldığı birçok dizi ve sinema da bulunuyor.

Erdal Beşikçioğlu’nun yeni filmi Bergen’e referans olması için kendisinin ekranlarda rol aldığı bazı dizi ve filmleri paylaşmak istedik sizlerle;

Erdal Beşikçioğlu Filmleri;

    Acı Kiraz

    Kapı : Nihat Durak

    Çiçero : Serdar Akar

    Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku : Çiğdem Vitrinel

    Behzat Ç. Ankara Yanıyor

    Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm

    Kurtlar Vadisi Filistin

   Bal

    Kardelen

    Vali : Çağatay Tosun

    Hayat Var

    Eve Giden Yol

    Barda

Erdal Beşikçioğlu Dizileri;

    Hamlet

    Kağıt Ev

    Çocukluk

    Adı Efsane

    Reaksiyon

    Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

    Vali 

    Es-Es

    Ayrılık

    Köprü