Büyük Sürprizlerle Dolu Çukur Dizisinin 99. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yamaç Koçovalı'nın Gerçek Babası İdris Koçovalı Değil Mi?

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un 12 Ekim 2020 Pazartesi akşamı ekranlara gelecek olan 99. bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında yine bol bol aksiyon sahneleri nefes kesti. Çukur 99. bölümde neler olacak? Yamaç sonunda Arık Böke'yi öldürerek Cengiz Erdenet'e hesap soracak mı? İşte yeni bölümle alakalı tüm detaylar...

11 Ekim 2020 - 18:08

Show TV'de yayınlanan ve reyting listelerini sallayan Çukur dizisinin 99. bölüm fragmanı yine nefesleri kesti. Bol bol aksiyon sahneleri ile heyecanı zirveye çıkaran yeni bölüm fragmanı gelecek bölüm ile alakalı olarak çok önemli ipuçları verdi. Çukur 99. bölümde izleyicileri neler bekliyor?

ÇUKUR 99. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur'un Erdenetlere yönelik saldırıları Arık Böke Erdenet'in canına tak diyecek. Arık Böke tüm gücüyle kendilerine saldırab Çukur'u yerle bir etmek için en sinsi planını yapar. Aniden Çukur'a büyük bir saldırı düzenleyen Arık Böke taş üzerinde taş bırakmaz. Ardından ise Cumali Koçovalı ile teke teke dövüşe tutuşur. Arık Böke'yi Cumali Koçovalı'nın elinden kim kurtaracak? Arık Böke'nin canını Yamaç Koçovalı mı kurtaracak? Cumali Koçovalı kendilerine ihanet ettiği sandığı kardeşi Yamaç'ın bir kez daha kendilerine ihanet ettiğini mü düşünecek?

YAMAÇ KOÇOVALI SONUNDA ARIK BÖKE'Yİ ÖLDÜRECEK Mİ?

Babasının gücü ile Yamaç Koçovalı'nın üzerinde baskı kurmaya çalışan Arık Böke ile Yamaç Koçovalı arasında sonunda ipler tamamen kopar. Tek başlarına dövüşe tutuşan ikiliden birisi artık ölmek zorundadır? Arık Böke'ye birisi yardım edebilecek mi? Cengiz Erdenet'i öldüremeyen Yamaç Koçovalı sonunda Arık Böke'yi öldürecek mi? Yamaç Koçovalı Çukur'a ihanet etmediğini Arık Böke'yi öldürerek mi gösterecek?
YAMAÇ HAKKINDA BÜYÜK SIR ORTAYA ÇIKACAK MI?

Normal şartlar altında Yamaç Koçovalı'yı öldürmesi gereken Cengiz Erdenet'in onu neden öldürmediği hala gizemini koruyor. Yamaç Koçovalı'nın büyük sırrı amca Cumali Koçovalı mı? Cengiz Erdenet çocuklarını bile sevmezken Yamaç Koçovalı'nın üzerine neden titriyor? Cengiz Erdenet'in en önemli düşmanı ile Yamaç Koçovalı arasında nasıl bir bağ var? Yamaç Koçovalı'yı yanında tutarak Cengiz Erdenet nasıl bir fayda sağlıyor? Yamaç Koçovalı aslında İdris Koçovalı'Nın oğlu değil mi?

YORUMLAR

  • 0 Yorum