Acil nakit paraya sıkışan vatandaşlara Şekerbank, ayrıcalıklı bir kredi avantajı ile kapılarını açıyor. Düşük faiz oranları ile ödeme kolaylığı sunulduğu, işte detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Acil nakit paraya sıkışan vatandaşlara Şekerbank, ayrıcalıklı bir kredi avantajı ile kapılarını açıyor. Düşük faiz oranları ile ödeme kolaylığı sunulduğu, işte detaylar ve çok daha fazlası haberimizde...

Şekerbank resmi internet sayfası üzerinden sabah saatlerinde yapılan bir son dakika açıklamasına göre hep ödemesi kolay kredi ile vatandaşları adeta ferahlatan kredi kampanyaları ile acil nakit problemlerine kesin çözüm bulunacak. Avantajlı faiz oranları ile kredi kampanyasını ilan eden Şekerbank, 3 ay ertelemeli bir şekilde kredi taksitlerinin ödemesini 90 gün sonra ödemenize olanak tanıyor. Böylelikle kredi geri ödemelerini çok daha rahat bir şekilde yapmanız mümkün hale gelecek.

Şekerbank Ödemesi Kolay Kredi Fırsatı Nedir, Kampanyaya Katılım Koşulları Nelerdir?

nakit-1

Ödemesi kolay kredi, nakit gereksinimi bulunan fakat kredi geri ödemelerini nasıl bir şekilde yerine getireceğini kara kara düşünen vatandaşlar açısından çok büyük kolaylıklar sağlayacak. Ödemesi kolay krediyi alternatifi aracılığı ile kredi taksitlerinin yüzde yirmi oranında daha az ödenmesi imkanı tanınıyor. 36 aylık vade seçeneği ile sunulan bu kredi avantajına sahip çalışmada 3 ay ödemesiz dönem özelliği de var. Uygun faiz, taksit erteleme seçeneklerine ne sıklıkla vurgu yapılan bu kredi kampanyasında vatandaşların bütün ihtiyaçlarına parasal çözüm sunulması hedefleniyor.

50.000 TL’lik örnek ödeme tablosu göz önüne alındığında 36 aylık vade seçeneği şeklinde ve yüzde 2.50 faiz oranları ile avantajlı taksit oranları görüntülenebilir. İlk 12 ay boyunca 1969 TL kredi taksit ödemesi gerçekleştirilirken; ikinci 12 aylık dönem için ise 2363 TL ve 312 aylık dönem için ise 2836 TL’lik taksit tutarının ödenmesi ile ilgili çalışmalar düzenlenmiştir. Sizlerde bütçenize uygun ihtiyaç kredisi avantajlarından faydalanmak rahat etmek istiyorsanız Şekerbank bu kredi kampanyası sonu bakmanızı tavsiye ediyoruz.