Bursa'da Cani Koca Eşini Sokak Ortasında Önce Tartakladı Sonra Kurşun Yağmuruna Tuttu!

Bursa'da cani bir koca karısını sokak ortasında hedef tahtası yaparak tabancasıyla üç el ateş etti. Alkollü olduğu öne sürülen cani koca silahı tutukluk yapınca olay yerinden kaçtı. Ancak polisin takibi ile kısa süre içerisinde yakalanarak gözaltına alındı.

Bursa'da Cani Koca Eşini Sokak Ortasında Önce Tartakladı Sonra Kurşun Yağmuruna Tuttu!
29 Eylül 2020 - 18:23

Bursa'nın Gemlik ilçesinde bugün öğle saatlerinde Hisar Mahallesi'nde akıl almaz bir silahla vurulma olayı gerçekleşti. Alkollü olduğu iddia edilen İrfan G. sokak ortasında eşi Tülin G. ile tartışmaya başladı. Tartışma zamanla büyüyünce ikili kavga etmeye tutuştu.

EŞİNİ ÖNCE TARTAKLADI SONRA KURŞUN YAĞMURUNA TUTTU!

İrfan G. önce tartakladığı eşini yere düşürdü. Ardından ise belinden çıkardığı silahla eşini hedef tahtası olarak belirleyerek 3 el ateş etti. Kocası tarafından kurşun yağmurununa tutulan talihsiz kadın ağır yaralandı. Kanlar içerisinde yere yığılan kadının durumunu umursamayan cani koca bir yandan kurşunlamaya devam etmek istedi. Ancak silahı tutukluk yapınca bunu gerçekleştiremedi. Bu sırada sokaktan geçmekte olan iki genç cani kocaya müdahale etmek istedi.GENÇLERDEN KORKUP KAÇTI!

Gençlerin kendisine doğru geldiğini gören İrfan G. korkarak olay yerinden kaçtı. Gençlerin ihbarı ile olay yerine polis ve sağlık ekipleri çağrıldı. Olay yerine intikal eden sağlık ekipleri Tülin G.'ye müdahale ettiler ve ardından talihsiz kadını Gemlik Devlet Hastanesi'ne kaldırdılar. 

POLİS KISKIVRAK YAKALADI!

Öte yandan eşini kurşun yağmuruna tutan İrfan G. olay yerinden çok uzaklaşamadan polislerce kıskıvrak yakalandı. Yakalanan İrfan G. gözaltına alınarak hakkında soruşturma başlatıldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum