Burgan On Banka emeklileri sevindirecek duyuruyu yaptı.  Yapılan duyuruda emekli maaşlarını kendi bankalarına taşıyan vatandaşlara 3 yıl şartını yerine getirmeleri durumunda 750 TL tutarında nakit verileceği bildirildi. 

Burgan On Banka emeklileri sevindirecek duyuruyu yaptı. Yapılan duyuruda emekli maaşlarını kendi bankalarına taşıyan vatandaşlara 3 yıl şartını yerine getirmeleri durumunda 750 TL tutarında nakit verileceği bildirildi. 

Bu şartı yerine getiren emeklilerin hesaplarına nakit olarak yatırılacak. Yatırılmış olan nakit tutarları ise emekli vatandaşlar maaş kartları ile birlikte ATM lerden veya banka şubelerine giderek gişe işlemleri üzerinden çekebilecek.  Konu ile alakalı olarak banka tarafından yapılan açıklamalarda şu ifadeler kullanıldı;

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika
  1. SGK ile ilgili sağlık ödemelerinizi bankamız aracılığı ile almak isteyenler ilgili kuruma başvurularını yapabilir.
  2. Başvurunun ardından sağlık ödemeleri internet bankacığı üzerinden alabilirler.

Ödeme Tutarı Ne Kadar?

Burgan Bank tarafından uygulamaya koyulan kampanyada Sosyal Güvenlik Kurumu, emekli gelir ve aylık ödemeleri karşılığında promosyon tutarını açıkladı.  Duyuruda gelen bilgiler arasında 1 500 TL ye kadar emekli maaşı geliri olanlara 500 TL tutarında promosyon verilirken, maaşları 1 500 TL ile 2 500 TL arasında olan emeklilere ise 625 TL tutarında promosyon verileceği yer alıyor. Emekli maaşı 2 500 TL üzerinde olan emeklilere ise 750 TL tutarında bir ödeme yapılacağı belirtildi. Söz konusu olan tüm ödemelerin müşterilerin hesaplarına nakit olarak yatırılacağı hatırlatıldı. Ödemeler ilk maaş alımından itibaren 3 gün içinde ilgili kişilerin hesaplarına aktarılacağı bilgisi de paylaşılmış oldu.

burgan-on-bank-duyurdu-sgk-ve-bag-kur-emeklilerine-ek-odemeler-basladi-hesaplara-750-tl-yatiyor

Yapılacak Tüm Ödemeler 3 Gün İçinde Hesaplarda Olacak

Emekli vatandaşları her zaman düşünen Burgan Bank, yapmış olduğu duyurunun devamında ise promosyon olarak emeklilere ödenecek olan tutarların alınması için, gelir veya aylıklarını Burgan Bank üzerinden 3 yıl boyunca aralıksız olarak almayı taahhüt  etmeleri gerekecek. İlgili taahhütnamenin imzalanması gerekiyor.  3 yıllık süre ile taahhüt edilen maaşların ilgili banka üzerinden alınması koşulu ile emeklilere verilecek olan promosyonlardan faydalanılabilecek. Şayet böyle bir durum gerçekleşmez ise, emeklilerin promosyon imkanından faydalanmalara söz konusu olmayacak.  Tüm ödemeler maşaların alındığı günden itibaren 3 gün içerisinde banka tarafından emeklilerin maaşlarına aktarılacak.