Burgan Bank müşteri portföyünü genişletmek için yeni bir aım attı. Yeni hazırladığı kredi kampanyası ile birlikte aynı gün içerisinde acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmayı amaçlıyor. Vereceği dijita hızlı kredi ile birlikte başvurunun ardından sadece birkaç saat içerisinde 10 bin lira hesaplara yatırılıyor. 

Burgan Bank bir süredir dijital kredi kampanyası üzerinde çalışmalar yapılıyordu. Süreci tamamladığı öğrenildi. Banka belirlediği şartlara uyum sağlayan vatandaşların acil kredi ihtiyaçlarını anında onaylıyor. Bununla birlikte aynı gün içerisinde 10 bin lira anında hesaba yatırılıyor. 

BURGAN BANK EVDEN ÇIKMADAN KREDİ VERİYOR

4-8

Burgan Bank diğer bankalara göre yeni bir banka olduğu için düzenlediği can alıcı kampanyalarla müşteriyi etkilemek için büyük çaba gösteriyor. Sürekli kredi kampanyaları ile kısa süre içerisinde adını duyurmayı başardı. Bu kampanyalar arasında en dikkat çekici olanı ise dijital kredi kampanyası olarak açıklandı. 

Evden çıkmadan, banka şubesine gitmeden bankanın internet sayfası ve mobil bankacılık işlemleri üzerinden hızlıca kefil ya da belge istemeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Son zamanlarda acil paraya ihtiyacı olanlar için 10 bin lira kredi verileceği açıklandı. Başvuru ile birlikte birkaç dakika sonucunda kredi başvuru sonucu açıklanmaktadır. 

BURGAN BANK DÜŞÜK FAİZLİ 10 BİN LİRA KREDİ KAMPANYASINI AÇIKLADI

İhtiyaç kredisi adı altında verilen dijital kredi ile birlikte pek çok vatandaşa olumlu dönüşler yapıldığı belirlendi. Kredi notu ortalama olan ve herhangi bir yasal takibe girmiş borcu bulunmayan vatandaşların onay almamaları için hiç bir sebep bulunmuyor. 

Pandemi döneminde şubeye gitmeden anında kredi veren banka ihtiyaç kredisi için faiz oranlarını yüzde 1.49 olarak açıklandı. 36 ay vadeli olarak sunulan kredi kampanyasına internet üzerinden hemen katılım gösterebilirsiniz. Ödemeler eşit taksitlerle yapılmaktadır.