Aşk Mantık İntikam dizisinin başrolü Burcu Özberk paylaşım yapmaya devam ediyor. Burcu Özberk’ten ortalığı titreten bir kare geldi.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Asil ve zarif görünümüyle ortalığı kasıp kavurmayı başaran Burcu özberk dizinin başlaması ile birlikte görenleri şok etti. Burcu Özberk’in sütyensiz verdiği poz milyonlar tarafından hızlı bir şekilde beğeni topladı. Bir taraftan da herkeste şok etkisi yarattı.

Burcu Özberk yaptığı her paylaşımla yürekleri ağıza getiriyor ve bir türlü gündemden düşmüyor. Hemen her paylaşıma ile dikkat çeken oyuncu Aşk Mantık İntikam dizisinin reytingleri ile de büyük bir mutluluk yaşıyor. Muhteşem bir oyuncu ve yeteneği ile alkış alan oyuncu Burcu Özberk sütyensiz pozları ile gündeme geldi. İç çamaşırı giymeyen Özberk’in o pozları olay oldu.

Burcu Özberk’ten Olay Yaratan Paylaşım! Sütyensiz Poza Beğeni Yağdı

Reytingler Yüzünü Güldürdü

31 yaşında olan başarılı oyuncu Burcu Özberk yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinin reytinglerinin bu denli yüksek olması noktasında büyük bir etkiye sahip. Diziyi tek başına taşıyor da diyebiliriz. Yapmış olduğu tüm paylaşımlarla magazin gündeminde kendine yer bulan oyuncu bir taraftan hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Muhteşem yüzyıl dizisi ile ilk kez popüler hale gelen ve o günden sonra hızlı bir şekilde ünlenen Özberk’in yürek hoplatan fotoğraflarına binlerce beğeni yağdı.

Sütyensiz çekilmiş kareler herkesin ilgisini çekti. Mükemmel bir fiziğe sahip olan oyuncunun bu fotoğrafı binlerce beğeni aldı. Aynı şekilde dizinin reytinglerinde de patlama yaşandı. Gül kurusu bir elbise giyen oyuncunun üzerine yapışan elbise ve iç çamaşırı giymemesi detayı en çok konuşulan isim olmasını sağladı. Son zamanlarda sık sık göğüslerini ön plana çıkardığı paylaşımların altına imza atan güzel oyuncu Özberk diğer paylaşımlarında da yine yüz binlerce kişi tarafından beğeni almıştı.