Aşk Mantık İntikam dizisinin Çınar'ı ünlü oyuncu Burak Yörük'e yozlaşan Twitter'da linç girişimi! Twitter'da kendilerine basın adını veren ne idüğü belirsiz onlarca hesap genç oyuncuyu linç ettirdi!

Yakışıklı oyuncu Burak Yörük'e sosyal medyadan linç! Burak Yörük İETT otobüs şoförüyle tartıştı. O anları bir kişi kayıt altına aldı ve sosyal medyaya saldı. 

Sosyal medyada binlerce işssiz kin dolu hesap olayı bilmeden daha önce hiç bir olayı olamayan bir genç oyuncuyu linç etti. 

Twitter'da kendisini basın gibi göstererek türeyen onlarca hesap Burak Yörük için "Oyuncu olduğu söylenen şahıs" diyerek sözde tanmıyor gibi ezdi. 

Yorumlarda klişe dram acıtasyon mafya dizilerini izleyen Türk halkı romantik komedi dizilerini aklınca aşağaldı. Tabi biliyoruz ki Türk halkı bırakın klişe dram dizilerini hep belgesel izler diğer yandan da .. 

Tüm gün Twitter'da her konuda her canlıya şiddet gazlaması yapan, İETT ve minibüs şoförlerine söven kullanıcılar, trafikte her saniye birbirine saldıran kullanıcılar daha önce hiç bir bu şekil olayı dahi olmayan geceleri bile görülmeyen gencecik bir oyuncuyu trafikte terörün tek nedeni olarak ünlüler işte diyerek linç etti. İşin en komik yani acıtasyon istismarı ile yönetilen Türk halkı yine konuyla alakasız olarak "emekçi" tanımlaması yaparak bunları yaptı. 

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Olayın öncesi bilinmeyen, sosyal medyada her gün oyunculara sövmenin normal olduğu bir guruh gerçek godomanlara değil yanlarında devede kulak kalan bu oyunculara anlamsız öfkesini kusrak yine en ahlaklı en etik imajı çizdi. Yani sokaktaki şiddetin nedeni bu oyuncular öyle mi insanımız aslında hep harika.. sosyal medyada her gün canlılara insanlara şiddet kin yayan insanlar konu genç bir ünlü olunca birden etik kastı. Biliyorsunuz zaten sosyal medyada hele de anonim hesaplar başka konularda bambaşka yazıp konu yakışıklı erkek güzel kızlara alakasız acıtasyonla sövmek olunca etkileşimin en büyük nimetidir.