Aşk Mantık İntikam dizisinin Çınar'ı Bir Yaz Dizisi'nde İlayda Alişan ile partner oldu. Peki Bir Yaz Dizisi konusu ne? Bir Yaz Dizisi oyuncuları kim? Bir Yaz Dizisi hangi kanalda? Bir Yaz Dizisi ne zaman başlıyor?

Başrolünde Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinde Çınar karakterine hayat veren Burak Yörük yeni dizisi belli oldu. 

Fox Tv'de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde senarsit ve shipçi fanlar kurbanı olan Burak Yörük diziden ayrılmıştı. Bura Yörük yeni diziyle hem de başrolde ekrana geliyor.

2022 yaz dizileri bir bir açıklanmaay devam ediyor. İçimizi açan yaz dizilerinden biri daha belli oldu. Onlardan biri Kanal D'ye yayınlanacak olan adı da "Birn Yaz Dizisi" olan yeni dizi.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Kanal D’nin İç Yapımlar’ı iddialı bir yaz dizisi ile dönüyor! Kanal D İç Yapımlar dizisinin ilk diziis bir yaz dizisi oldu ve adı da "Bir Yaz Dizisi" 

Bir Yaz Dizisi adlı yapımda İlayda Alişan ve Burak Yörük başrolde yer alacak. Dizinin yönetmeni ise yaz dizilerinin başarılı yönetmeni Afili Aşk ve Baht Oyunu dizisine imza atan Serdar Gözelekli olacak.

Dizinin senaryosunu da başarılı eğlenceli ve orjinal yaz dizilerine imza atan Barış Erdoğan ve İlker Arslan yazacak.

Bir Yaz Dizisi Konusu Ne?

Dizide genç bir oyuncu ile oyuncu olmaya çalışan genç bir kızın hikayesi anlatılacak.