Son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde oynayan Burak Yörük trafikte tartıştığı İETT şorförüyle yumruk yumruğa girdi. Yörük'ü etraftakiler zor ayırdı

Yakışıklı oyunca Burak Yörük trafikte tartıştığı İETT şoförüne saldırdı. Olay yerine polisler geldi. Çevredekiler olayı güçlükle yatıştırdı. 

Baraj ve Aşk Mantık dizilerinde yer alan oyuncu Burak Yörük seyir helindeyken İETT şoförüyle tartıştı. İETT şoförü şikayetçiyim diye bağırdı. Olay yerine polis geldi.

Burak Yörük karakola alındıktan sonra serbest bırakıldı. Sosyal medyada ise konuyu bilmeden ikiyüzlü yorumlarla daha önce hiç bir olayı bulunmayan genç oyuncuyu alakasızca linç ettiler.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Peki tartışma neden çıkt?

Baraj ve Aşk Mantık İntikam dizilerinde başrol oynayan Burak Yörük trafikte seyir halindeyken tartıştığı bir İETT şoförüyle fiziki tartışmaya girdi.

Kavganın nedeni öğrenilemedi ancak yumruklar vatandaşların cep telefonuna yansıdı.

Görüntülerde oyuncunun öfkeden deliye döndüğü görüldü Yörük otobüse çıkarak şoföre yumruklarla saldırdı. Olay ayında küfürlerin havada uçuştuğu da görüldü. Ancak olayın öncesi görüntülerede yer almadı.

Vatandaşlar Yörük'ü güçlükle sakinleştirirken olay yerine polisler geldi. Otobüs şoförü oyuncudan şikayetçi olduğunu söyledi.