Ünlü oyuncu Burak Yörük dün İETT şoförüyle tartıştığı görüntüler sosyal medyaya düşmüş ve genç oyuncu linç edilmişti. Burak Yörük sessizliğini bozdu!

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Ünlü oyuncu Burak Yörük dün İETT şoförüne saldırması ile çıkan haberlere açıklık getirdi.

Dün sosyal medyada genç oyuncu kendisini basın olarak gösteren onlarca Twitter hesabı üzerinden linç edilmişti. Olayın öncesinin görüntüsü olmamasına rağmen her gün trafikte yolda onlarca kavga çıkaran ve İETT şoförlerine ve minibüsçülere şiddet içerikli tweetler atan hesaplar genç oyuncuyu  adeta bitirmişlerdi. Her saat hesaplarından her canlıya şiddet gazlaması yapan hesaplar konu genç yakışıklı bir ünlü olunca ikiyüzlü yorumlarla daha önce hiç bir olayı bulunmayan bir gencin hayatı ile oynamışlardı.

Ünlü oyuncu Burak Yörük az önce Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Burak Yörük konuyla iligli olarak olayın öncesinin görüntüleri maalesef yok servis edilmemiş. Şahıs arabayı süren kız arkadaşıma önce küfürler etti ardından beni aşağıya çağırdı. Ben gittiğimde camdan beni içeri çekti dedi. 

İşte Burak Yörük'ün paylaşımı;

Ekran Alıntısı-13