Burak Özçivit Ve Fahriye Evcen Çiftinin Mutlu Aile Tablosu Sosyal Medyayı Salladı!

Kendisi gibi oyunculuk yapan Fahriye Evcen ile mutlu bir evliliği olan Burak Özçivit sosyal medya üzerinden mutlu aile tablosuna dair paylaşımda bulundu. Burak Özçivit'in takipçileri ise ünlü çiftin mutlulukları karşısında iyi dileklerini ilettiler.

Burak Özçivit Ve Fahriye Evcen Çiftinin Mutlu Aile Tablosu Sosyal Medyayı Salladı!
27 Eylül 2020 - 23:00 - Güncelleme: 28 Eylül 2020 - 05:12

Kuruluş Osman dizisinin yıldızı Burak Özçivit mutlu aile tablosu ile sosyal medyayı salladı. 2017 yılında Fahriye Evcen ile nikah masasına oturan Burak Özçivit'in bu mutlu evlilikten 2019 yılında bir oğlu olmuştu. Ünlü çiftin Karan ismini verdikleri çocukları bugünlerde en büyük mutluluk kaynakları oldu.

BURAK ÖZÇİVİT VE FAHRİYE EVCEN ÇİFTİNİN MUTLU AİLE TABLOSU!

Sosyal medya üzerinden eşi ile oğlunun kısa bir videosunu paylaşan Burak Özçivit, eşi ve oğlu ile trambolin üzerinde hallerini takipçilerine izletti. Videoyu paylaşırken "Bizim Evin Halleri" notunu yazan Burak Özçivit'in mutlu aile tablosu büyük bir beğeni topladı.Burak Özçivit'in Instagram paylaşımının altına yorum yapanlar arasında eşi Fahriye Evcen de yer aldı. Fahriye Evcen ""Mutluluk" yorumunda bulunması ünlü çiftin mutlu aile tablosunu daha da katmerledi.

ÜNLÜ ÇİFTİN MUTLULUĞU SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Öte yandan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin mutlu halleri hayranları tarafından da takdir edildi. Ünlüler dünyasında genellikle mutsuz evliliklerin gündeme geldiği bilinirken birbirine uyumlu iki ünlünün mutlulukları hayranları tarafından takdir edildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum