Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş'ın Vefatından Sonra Ailesinden Ne Rica Etti?

Dün vefat eden modacı Nur Yerlitaş ve Bülent Ersoy'un annesi Necla Poyraz'ın cenaze namazları, bugün Zincirlikuyu Cami'nde kılınacak. Cenaze namazının ardından Nur Yerlitaş Ulus Mezarlığına defnedilecek.

Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş'ın Vefatından Sonra Ailesinden Ne Rica Etti?
28 Nisan 2020 - 15:05

Bir süredir beyin kanseri nedeniyle tedavi gören ve dün Şişli'deki evinde hayata gözlerini yuman ünlü modacı Nur Yerlitaş, bugün kılınacak cenaze namazının ardından ikindi namazına müteakip toprağa verilecek.


Nur Yerlitaş'ın yakın dostlarının ve sanat camiasının taziye yayınlamaya devam ettiği görülürken, Bülent Ersoy'un da her iki cenazeye de yetişebilmek için aynı camide kılınmasını istediği öğrenildi.


Ünlü yorumcu Bülent Ersoy ile yakın arkadaşlığı da olan Nur Yerlitaş'ın ardından, Ersoy'un annesi Necla Poyraz da dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. İki ölüm acısını aynı anda yaşayan Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş'ın Ulus Camii'nde kılınacak olan cenaze namazının, ailesinin de rızası ile Zincirlikuyu Camii'nde kılınmasını istedi.


Nur Yerlitaş ve Necla Poyraz'ın cenaze namazları, bugün ikindi namazını müteakip Zincirlikuyu Camii'inde kılınacak. Modacı Nur Yerlitaş, Ulus Mezarlığı'ndaki aile kabristanına defnedilecek. Modacının, vasiyetinin annesinin üzerine gömülmek olduğu öğrenildi.


Bülent Ersoy'un annesi Necla Poyraz'un ise evrak eksikliği nedeniyle defin işleminin 29 Nisan Çarşamba günü gerçekleşebileceği bilgisine ulaşıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum