Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in birlikte sundukları 'Benzemez Kimse Bize' programında Bülent Ersoy'un sarhoş olduğu iddia edildi. Ersoy ise hakkındaki iddialara canlı yayında yanıt verdi.

Uzun süredir Star TV ekranlarında tanıtımı yapılan Benzemez Kimse Bize programı dün izleyicilerle buluştu. Mustafa Keser ve Bülent Ersoy'un birlikte sundukları programın ilk konuğu Yıldız Tilbe oldu. Ancak program ilk bölümünde konu ve konuklarından çok, Bülent Ersoy'un davranışlarıyla gündem oldu.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Bülent Ersoy'un farklı davranışları birçok izleyici tarafından programa sarhoş çıktığı şeklinde yorumlandı. Sosyal medyada kısa sürede gündem olan Bülent Ersoy canlı yayında açıklama yapmak durumunda kaldı.

"Ağzıma yudum bir şey koymadım"

Konuya ilişkin canlı yayında açıklama yapan Bülent Ersoy, “Ağzıma yudum bir şey koymadım. Olsa zaten söylerim” dedi.

Mustafa Keser ve Yıldız Tilbe'den Ersoy'a tam destek

Ersoy’un açıklamaları esnasında programın diğer sunucusu Mustafa Keser ve Yıldız Tilbe, Ersoy’un sarhoş olmadığını programın yeni başlaması nedeniyle yalnızca heyecanlı olduğunu belirtti.

"Son program kovulduk"

Yıldız Tilbe'nin şarkı söylediği esnada mikrofonu açık kalan Bülent Ersoy’un, “Son program kovulduk” dediği duyuldu. Ersoy konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapmadı.