Ekonomi

Bugün nakit ödemeleri yapıldı! Acil ihtiyacı olanlara müjde verildi, Son dakika haberi

Acil para ihtiyacı olan vatandaşlar için Finansbank, resmi olarak bir kredi kampanyası duyurusu paylaştı. QNB Finansbank üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu yapabileceğiniz bu bankalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanmaktadır. Acil ihtiyacı olan vatandaşlar, Finansbank üzerinden yapmış oldukları kredi kampanyaları ile birlikte kredi kullanmak istiyorlarsa en yakın banka şubesine giderek de işlem yapabilmektedir.

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere kredi puanı 1200 üzerinde olması durumunda işlem yapılacağı açıklandı.

Qnb Finansbank özellikle SMS ile kredi başvurusu yaparak oturduğunuz yerden 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucunu söyleyecek ve onaylanan kişi eğer bu bankada hesabı varsa şubelere gitmeden Kredi kullanabilecek. Qnb Finansbank üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar belirtilen şartlara göre istedikleri zaman bu banka üzerinden kredi kullanabilir.

Qnb Finansbank üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız kimlik numaranızı 5030 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. 5 dakika içerisinde banka değerlendirmeyi sizin kimlik numaranızı üzerinden yapacak ve kredi sonucunu cep telefonunuza gönderecek olan mesaj ile öğreneceksiniz. Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak işlem yapabilir ve kredi kullanabilir.