Ekonomi

Bugün başladı! İnanmayanlar bile onay aldı! TC sonuna göre 100000 TL ödeme verildi

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli 100 bin TL kadar nakit kredi imkanı sağlanacağı açıklandı. Nakit ihtiyacı olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, Yapı Kredi Bankası üzerinden hemen onay olabileceği haberi geldi.

Tc kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurularda 100000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan kişilere hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak nakit kredi kullanmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılacaktır. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi ve diğer tüm krediler için başvurularını banka şubelerine gitmeden hemen gerçekleştirebilmektedir.

Banka üzerinden SMS ile başvuru yapacak olan kişilerin kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda, Yapı Kredi Bankası, bu kişilere hemen onay verecek ve kredi onayı almaları durumunda da hesaplarına kredi kullanabilmeleri için şubelere giderek işlem yapacaklardır. 1500 ve üzerinde kredi puanı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda cep telefonları üzerinden, atacakları sms ile birlikte hemen ne kadar kredi onayı aldıklarını görebiliyor.

Sms ile Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gideriniz de yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin. Bankanın ayrıca internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formu doldurarak da işlemlerini gerçekleştirebileceğinizi söyleyebiliriz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi hemen verilmektedir.

Banka hesabı olan kişiler en yakın banka şubesine gelir belgesiz olarak sadece kimlikleriyle birlikte gitmeleri durumunda da ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. En yakın banka şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız durumunda şube yetkisinde, hemen onay alabilir ve 100000 TL’ye kadar 24 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.