Ekonomi

Bu Saatten Sonra 10 bin 20 bin ve 50 bin TL’ye kadar nakit ödemeleri yapılacak! TC kimlik numarasından alın

10 bin TL ile birlikte 50 bin TL arasında 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında, TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler verilecektir. Nakit ihtiyacı olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda alabilecekleri bu kampanyalardan faydalanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde işlemler yapılarak hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanmaktadır.

10000 TL ile 50000 TL arasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyada, Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, öncülük yaparak kişilere hemen aynı gün içinde ödemeleri hesaplarına yapma imkanı sağlayacaktır.

Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası

Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, 36 ay vadeli kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda öncelikli olarak kredi notu sorgulaması yapması istenmektedir.

Banka kredi notu sorgulaması yapacak olan kişiler banka şubeleri üzerinden, sıkıntısız bir şekilde kredi kullanabilmeleri için puanı, 1400 üzerinde olması bu üç banka tarafından da istenen şartların başında gelmektedir.

Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilere acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilmeleri için kendi hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte 10000 TL ile 50000 TL arasında kredi kullanabilmektedirler. Sms ile internet bankacılığı üzerinden ve müşteri hizmetleri numaraları üzerinden de oturduğunuz yerden başvurularınızı gerçekleştirerek, alabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan vatandaşlara acil kredi kampanyalarına katılabilmeleri için öncelikli olarak hangi bankadan işlem yapacaksa o bankanın kredi politikalarını incelesin.