Bu Hafta Temizlik Benim İşim Yarışmasının Birincisi Kim Oldu? 9 Ekim 2020 Cuma Temizlik Benim İşim'de 10.000 TL'lik Ödülü Kim Aldı?

FOX TV'de yayınlanan ve oldukça büyük bir ilgiyle takip edilen Temizlik Benim İşim yarışmasının 9 Ekim 2020 Cuma günü haftanın kazananı belli oldu. Temizlik konusunda büyük bir mahareti olduğuna inanan 5 yarışmacının hünerlerini gösterdiği Temizlik Benim İşim'de hafta boyunca kıyasıya bir rekabet yaşandı. Kadir Ezildi tarafından sunulan yarışmanın bu haftaki kazananı kim oldu? 9 Ekim 2020 Cuma Temizlik Benim İşim yarışmasında kim birinci oldu?

Bu Hafta Temizlik Benim İşim Yarışmasının Birincisi Kim Oldu? 9 Ekim 2020 Cuma Temizlik Benim İşim'de 10.000 TL'lik Ödülü Kim Aldı?
09 Ekim 2020 - 16:41 - Güncelleme: 09 Ekim 2020 - 16:47

Türk televizyonlarında gündüz kuşağında yayınlanan en ilginç yarışma olan Temizlik Benim İşim'de bu haftanın kazananı belli oldu. Çok sayıda vatandaş “Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu?” sorusuna cevap arıyor. 9 Ekim 2020 Cuma günü biten haftanın kazanan yarışmacısı açıklandı.

TEMİZLİK BENİM İŞİM YARIŞMASI PUANLAMA SİSTEMİ NEDİR?

Temizlik yapma konusunda hüneri olduğunu iddia eden 5 güçlü yarışmacının yer aldığı Temizlik Benim İşim'de bu hafta da kıyasıya rekabet yaşandı. Oldukça kirli evlerin temizlendiği yarışmada her yarışmacı bir gün rastgele belirlenen bir evde temizlik yaparak hünerlerini gösteriyorlar.Yarışmacılar yapılan temizlik karşısında her gün o gün temizlik yapan yarışmacıya oy veriyorlar. Ayrıca programın sunucusu olan Kadir Ezildi de her yarışmacıya bir sefer oy kullanıyor. Haftanın son günü olan Cuma günü ise o hafta en çok oyu alan yarışmacı birinci ilan edilerek 10.000 TL'lik ödülün sahibi oluyor.

TEMİZLİK BENİM İŞİM 9 EKİM 2020 BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Bu hafta boyunca kıysasıya bir rekabetin en üst seviyeden yaşandığı Temizlik Benim İşim yarışmasında kazanan isim açıklandı. Yarışmacıların ve program sunucusu Kadir Ezildi'nin verdiği puanlar sonucunda 9 Ekim 2020 haftasının kazanan ismi Dilek Hanım oldu. Dilek Hanım hafta boyunca yapılan temizliklerde en çok beğenilen temizliği yaptığı için birinci seçilirken 10.000 TL'lik ödülün de sahibi oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum